/  /  /  / Nowe modele BMW dla policji w Bawarii
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe modele BMW dla policji w Bawarii

null
© BMW
nullnullnull

Pod koniec ubiegłego miesiąca w centrum BMW Welt w Monachium zorganizowano uroczystość przekazania partii modeli BMW, które będą wykorzystywane przez policję w Bawarii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Była to symboliczna ceremonia będąca zapowiedzią realizacji czteroletniego kontraktu, który wpisuje się w owocną współpracę Grupy BMW oraz ministerstwa spraw wewnętrznych w Bawarii.

Podczas ceremonii przedstawiciele BMW przekazali pięć egzemplarzy modelu Serii 3 Touring oraz pięć samochodów BMW X3, które po raz pierwszy wystąpią w nowej dla siebie roli jako pojazdy patrolowe. Auta te będą mogły sprawdzić np. w trudnych terenach górskich, podczas pokonywania leśnych tras oraz tam, gdzie często zalega śnieg.

Produkcja modeli Serii 3 oraz 5, wykonanych zgodnie ze specyfikacją przetargową dla policji w Bawarii, odbywa się w lokalnych zakładach Grupy BMW. Egzemplarze BMW X3 pochodzić będą z fabryki w USA (Spartenburg), jednak doposażeniem pojazdów zajmą się już niemieccy pracownicy firmy w Bawarii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama