/  /  /  / Nowa "beemka" z nagrodą Auto Lider 2013
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa "beemka" z nagrodą Auto Lider 2013

BMW|
null
© BMW
null

W plebiscycie o nagrodę Auto Lider czytelnicy magazynów Auto Moto oraz Motor wskazali BMW Serii 4 Coupe jako najciekawszą premierę roku 2013.

"Bardzo cieszymy się, że czytelnicy magazynów Auto Moto i Motor wyróżnili ten wyjątkowy dla marki BMW model, będący początkiem nowej serii w rodzinie BMW. To także dobra wróżba przed wprowadzeniem w tym roku kolejnych modeli: BMW Serii 4 Cabrio i Serii 4 Gran Coupe - podkreśla Paul de Courtois, General Manager BMW Group Polska.

Czwarta generacja sportowego coupe średniej wielkości w gamie BMW spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród polskich klientów: W ciągu zaledwie trzech miesięcy od rynkowej premiery zarejestrowano 90 sztuk tego modelu.

Plebiscyt Auto Lider, organizowany przez wydawnictwo Bauer Media oraz redakcje tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto, to jedno z największych wydarzeń w branży motoryzacyjnej w Polsce. Konkurs obejmuje łącznie 13 kategorii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama