/  /  /  / Nadchodzi nowe BMW
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nadchodzi nowe BMW

Bawaria Motors|
null
© IBRM Samar
null

8 kwietnia wystartowała rozbudowa salonu BMW i MINI Bawaria Motors przy ulicy Czerniakowskiej w Warszawie. Powstanie całkiem nowy, obszerniejszy niż do tej pory salon BMW oraz dwupiętrowy Black Box dla miłośników samochodów MINI.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowe BMW to nie tylko nowy salon Bawarii Motors, ale również trzy premiery nowych modeli BMW (BMW Serii 3 GT, nowego BMW X5 oraz zupełnie nowej Serii 4).

Podczas rozbudowy salonu obsługa klientów będzie przebiegała tak sprawnie jak dotychczas.

Zmianom wraz z postępem prac podlegać będzie układ wewnątrz salonu, jak i organizacja wjazdu/parkingu.

W dzień rozpoczęcia przebudowy salonu (08.04) rozpoczęła się również nowa promocja: wszyscy klienci mogą bezpłatnie skorzystać z dezynfekcji klimatyzacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama