/  /  /  / Katarzyna Gospodarek w BMW Group Polska
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Katarzyna Gospodarek w BMW Group Polska

BMW Group Polska|

Do BMW Group Polska w połowie czerwca dołączyła Katarzyna Gospodarek, obejmując stanowisko jako Corporate Communications Manager.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Katarzyna Gospodarek posiada wieloletnie doświadczenie w branży public relations. Ostatnio pracowała jako PR manager i rzecznik prasowy w HJ Heinz Polska, odpowiadając za obszar PR korporacyjnego, produktowego oraz komunikację wewnętrzną.

Diana Poteralska-Łyżnik, dotychczas pełniąca tę funkcję, podejmie nowe wyzwania zawodowe, m.in. zajmie się koordynacją dla BMW Group Polska wybranych strategicznych projektów komunikacyjnych z zakresu CSR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama