/  /  /  / BMW tylko dla 100 wybranych
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

BMW tylko dla 100 wybranych

BMW|
null
© BMW
nullnullnullnullnull

BMW M GmbH oferuje limitowaną do 100 sztuk edycję specjalną BMW X6 M Design Edition. Ta ekskluzywna seria specjalna charakteryzuje się wyjątkowo sportowymi elementami wizualnymi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kabina zyskała zupełnie nową atmosferę dzięki kompletnemu wykończeniu w skórze Merino włącznie z deską rozdzielczą, którą obszyto dwukolorowo w kontrastujących barwach czarnej i czerwonej Mugello z przeszyciami Mugello.

Dopełnieniem wyjątkowego charakteru jest specjalny lakier fortepianowy na listwach wykończeniowych oraz plakietki "1/100". Z zewnątrz BMW X6 M Design Edition wyróżnia się 21-calowymi felgami z lekkiego stopu wzoru M Performance z podwójnymi szprychami, z elementami karbonowymi.

Nadwozie może być polakierowane w jednym z trzech kolorów: bieli alpejskiej, szafirowej czerni lub czerwieni Melbourne.

Całość tworzy wyjątkową, sportową i elegancką zarazem harmonię barw w dodatku w kombinacji, która zaistnieje wyłącznie w 100 egzemplarzach, gdyż tylko tyle sztuk BMW X6 M Design Edition ujrzy światło dzienne.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama