/  /  /  / Nowe BMW Serii 3 Gran Turismo od 150 900 złotych
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe BMW Serii 3 Gran Turismo od 150 900 złotych

null
© BMW
nullnullnullnullnullnull

Zaprezentowane szerokiej publiczności z okazji międzynarodowej wystawy w Genewie nowe BMW Serii 3 Gran Turismo kosztuje na polskim rynku od 150 900 złotych.

Za 150 900 złotych kupić można BMW Serii 3 Gran Turismo w wersji 318d o mocy 143 KM, która według danych fabrycznych charakteryzuje się średnim zużyciem paliwa na poziomie około 4,5 l/100 km (cykl mieszany według ECE).

BMW Serii 3 Gran Turismo cennik

Dla zwolenników aut z silnikiem benzynowym generalny importer aktualnie przewiduje trzy wersje modelowe nowej Serii 3 Gran Turismo do wyboru. Gamę otwiera model 320i, który rozwija moc 184 KM i potrzebuje średnio około 6,6 l paliwa na 100 km (cykl mieszany według ECE). Tak wyposażona Seria 3 GT kosztuje od 151 900 złotych.

O walorach nowego BMW Serii 3 Gran Turismo będzie miał okazję przekonać się już niedługo wysłannik IBRM Samar, zaproszony do odbycia jazd testowych podczas prezentacji dziennikarskiej na Sycylii.

Nowy BMW Serii 3 Gran Turismo wzbogaca i zamyka od góry segment samochodów premium średniej wielkości. Całkowicie niezależna koncepcja wśród odnoszących sukcesy samochodów BMW serii 3 stanowi odpowiedź dla tych, którzy szukają w aucie przestrzeni i funkcjonalności.

Ta trzecia wersja nadwoziowa aktualnej rodziny modelowej łączy sportowe, dynamiczne geny sedana z praktycznością i wszechstronnością Touringa, do których dodaje od siebie jeszcze więcej miejsca i komfortu jazdy. Nie poprzestając na tym, nowy BMW Serii 3 Gran Turismo jest równie przekonujący jako elegancki samochód dla biznesmena, jak i dynamiczny, komfortowy samochód stworzony do długich podróży - podkreśla niemiecki producent.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama