/  /  /  / BMW X1 punktuje w rankingu ADAC 2013
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

BMW X1 punktuje w rankingu ADAC 2013

null
© BMW
null

BMW X1 zdobyło wysokie noty w najnowszym rankingu ADAC 2013, plasując się na pierwszym miejscu w kategorii samochodów klasy niższej-średniej na podstawie statystyk awaryjności niemieckiego automobilklubu.

Tegoroczny ranking awaryjności według ADAC to debiut BMW X1 w zestawieniu, które niemiecki automobilklub publikuje cyklicznie od roku 1978. W najnowszych statystykach uwzględniono wyniki egzemplarzy X1 z lat 2010-2012 włącznie. We wszystkich przypadkach ADAC wystawił samochodom BMW X1 rekomendację za najniższą średnią awaryjność.

Ranking awaryjności ADAC 2013

X1 produkuje się w zakładach niemieckiego koncernu BMW Group AG w Lipsku. W tej samej fabryce powstają również egzemplarze BMW Serii 1, która w tej samej kategorii pojazdów co X1 zajęła w statystykach ADAC wysokie, trzecie miejsce.

W rankingu ADAC opublikowanym dwa lata wcześniej BMW Serii 1 uplasowało się jako lider klasy niższej-średniej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama