/  /  /  /  / Polska premiera BMW serii 6 Cabrio
BMW 6

BMW 6

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa LuksusoweSportowo Rekreacyjne / Klasa Luksusowe
Cena398 200 zł - 646 200 zł (aktualizacja: 2017-03-01)388 000 zł - 651 200 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO2143 g/km - 231 g/km139 g/km - 239 g/km
Żużycie paliwa5,4 L/100km - 9,9 L/100km5,2 L/100km - 10,3 L/100km
 

Polska premiera BMW serii 6 Cabrio

BMW Polska|
null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Premiera prasowa nowej szóstki zgromadziła tłum dziennikarzy i celebrytów. Gościem specjalnym była Małgorzata Socha, nowa ambasador marki BMW w Polsce. Auto będzie dostępne od 16 marca.

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych polskich aktorek jako pierwsza zasiadła za sterami nowego produktu BMW. Ubrana w klasyczny garnitur w najmodniejszym w tym sezonie kolorze pudrowego różu, stworzony specjalnie na ten wieczór przez Mariusza Przybylskiego doskonale prezentowała się w ekskluzywnym wnętrzu auta z tapicerką z białej skóry.

Znany polski projektant zadbał także o modową oprawę całego wieczoru, przygotowując kameralny pokaz męskich ubrań, idealnie pasujących do nowego kabrioletu. Lekkość, nieskrępowana wygoda, idealne kroje, szlachetne tkaniny i stonowana kolorystyka stanowiły stylowe uzupełnienie premierowej szóstki.

W rozmowie z prowadzącą prezentację Joanną Zientarską nowa pani ambasador nie ukrywała zadowolenia z rozpoczętej współpracy. „Marzyłam o prowadzeniu BMW. To prawdziwa radość, a przy tym wygoda i bezpieczeństwo: kobiety cenią to najbardziej”.

Udział Małgorzaty Sochy w premierze w nowej roli był prawdziwą niespodzianką. Od tej chwili gwiazda będzie obecna na prezentacjach nowych modeli marki, będzie także zaangażowana w wiele projektów specjalnych realizowanych na rzecz BMW w Polsce.

Wśród gości wieczoru znaleźli się m.in. Izabella Kuna, Joanna Sydor, Paulina Sykut, Włodzimierz Zientarski i Nick Sinckler. Bohater wieczoru, nowe BMW serii 6 Cabrio, dostarcza niepowtarzalnych doznań wszystkim zmysłom. O projekcie limuzyny opowiadał polski projektant, Jacek Froehlich (szef działu Exterior Design dużych modeli w BMW Group).

Luksusowy, a jednocześnie dynamiczny charakter auta widać w liniach nadwozia, zaprojektowanych tak, by oddawały sportową naturę BMW. Długa maska silnika, cofnięty przedział pasażerski, duży rozstaw osi i nisko poprowadzona linia boczna to cechy typowe dla kabrioletów BMW. Projekt auta nawiązuje do tematyki morskiej: harmonijnie wyprofilowane powierzchnie karoserii odzwierciedlają ruch fal morskich rozcinanych dziobem łodzi motorowej, wnętrze wraz z kokpitem przypomina wnętrze łodzi, a otwierany elektrycznie miękki dach ma kształt odwróconej płetwy rekina.

BMW serii 6 Cabrio dostępne jest w dwóch wariantach silnikowych: 650i Cabrio z ośmiocylindrową jednostką (300 kW/407 KM) oraz 640i Cabrio z sześciocylindrowym silnikiem rzędowym (235 kW/320 KM). Obie jednostki współpracują ze sportową ośmiobiegową przekładnią automatyczną.

Auto jest standardowo wyposażone w system obsługi iDrive z niezależnym wyświetlaczem, ma także szeroki zestaw elementów BMW ConnectedDrive, takich jak wyświetlacz Head-Up z wielokolorową grafiką 3D, kamera cofania, Speed Limit Info, BMW Night Vision, czy asystent parkowania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama