/  /  /  /  / Mistrzowie niezawodności wśród SUV
BMW 5

BMW 5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Cena236 500 zł - 392 000 zł (aktualizacja: 2016-11-01)
Emisja CO2144 g/km - 224 g/km
Żużycie paliwa5,5 L/100km - 9,6 L/100km
 

Mistrzowie niezawodności wśród SUV

L'Automobile Magazine|

W naszym serwisie największa część artykułów dotyczących badań jakości i niezawodności samochodów pochodzi z rynku niemieckiego. Dlatego ciekawym uzupełnieniem tej tematyki może być podsumowanie rankingu opracowanego przez specjalistów z Francji w segmencie aut terenowych.

W naszym serwisie największa część artykułów dotyczących badań jakości i niezawodności samochodów pochodzi z rynku niemieckiego (DEKRA, TUV, ADAC). Dlatego ciekawym uzupełnieniem tej tematyki może być podsumowanie rankingu opracowanego przez specjalistów magazynu francuskiego "l’Automobile Magazine".

Oto pierwsza dziesiątka liderów rankingu jakość/niezawodność 2011 w segmencie aut terenowych/SUV:
1.   BMW X3
2.   Audi Q5
3.   Volkswagen Tiguan
4.   Ford Kuga
5.   Nissan Qashqai
5.   Renault Koleos
7.   Peugeot 3008
8.   Volvo XC60
9.   Citroen C-Crosser
10. Toyota RAV4

Francuski "l’Automobile Magazine" istnieje od roku 1946 roku i należy do czołowych publikacji branżowych nad Sekwaną. Czasopismo prezentuje m.in. ciekawe artykuły będące zapowiedzią nieznanych jeszcze oficjalnie nowości motoryzacyjnych oraz regularnie publikuje wspomniany już Przewodnik jakości/niezawodności, ciesząc się uznaniem zarówno wśród entuzjastów czterech kółek, jak również potencjalnych klientów, którzy szukają cennych rad z zakresu motoryzacji.

Ranking "l’Automobile Magazine" powstał na bazie m.in. kwestionariuszy wysyłanych przez czytelników, informacji od partnerów magazynu: kierowników serwisów samochodowych, firm pomocy drogowej oraz zarządców flot, a także na podstawie testów prowadzonych przez dziennikarzy francuskiego czasopisma.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - BMW 5