/  /  /  /  / Nowe BMW 3 tak jak lubisz
BMW 3

BMW 3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena126 200 zł - 390 476 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO249 g/km - 204 g/km
Żużycie paliwa2,1 L/100km - 8,8 L/100km
 

Nowe BMW 3 tak jak lubisz

BMW|
null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W nowym BMW serii 3 po raz pierwszy oprócz wyposażenia podstawowego dostępne są trzy dodatkowe linie stylistyczne oraz pakiet sportowy M, dzięki którym klient może dostosować wygląd pojazdu do swoich wyobrażeń.

Zestawienie ekskluzywnych, wysokogatunkowych materiałów i doskonałej jakości wykonania podkreśla luksusowe wnętrze nowego BMW serii 3. Koncepcja materiałowa i kolorystyczna wersji podstawowej wyraźnie akcentuje sportowy charakter pojazdu. Duża różnorodność wariantów kolorystycznych i wersji tapicerki daje możliwość wielu innych wyborów.

Od srebrnej satynowanej matowo podstawowej powierzchni dekoracyjnej, przez wersję z aluminium z podłużnym szlifem, po przytulny wariant z drewna korzenia orzecha: wszystkie powierzchnie dekoracyjne można w wersji podstawowej indywidualnie łączyć z jednym kolorem tkaniny i dwoma kolorami skóry.

W nowym BMW serii 3 po raz pierwszy oprócz wyposażenia podstawowego dostępne są trzy dodatkowe linie stylistyczne oraz pakiet sportowy M, dzięki którym klient może dostosować wygląd pojazdu do swoich wyobrażeń. Linie Sport, Luxury i Modern w indywidualny sposób podkreślają różne cechy charakteru nowego auta. Na starannie dopasowane, ekskluzywne wyposażenie wpływ mają nie tylko elementy zewnętrzne, lecz także na dobór materiałów i kolorów danego modelu.

Nowe BMW 3 gama modelowa z cennikiem

Jak zapewnia niemiecki producent, pod względem jakości, spójności wzorniczej i siły wyrazu nowe linie stylistyczne BMW wychodzą znacznie ponad dotychczasową ofertę w klasie premium.

Sport Line
Charakterystyczne elementy zewnętrzne, czarne, lakierowane na wysoki połysk, podkreślają dynamikę BMW serii 3 limuzyna. Osiem czarnych, mocno wymodelowanych listew grilla w chromowanym obramowaniu nadaje przodowi jeszcze bardziej sportowy i wyrazisty wygląd. Czarne wstawki w pasie przednim optycznie powiększają wloty powietrza i uwypuklają atletycznie wysklepione nadkola.

W zależności od wybranego silnika sportowy wygląd uzupełniają 17- lub 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich (18-calowe w wersji dwukolorowej). Opcjonalne czarne, lakierowane na wysoki połysk lusterka zewnętrzne oraz słupek B i listwa prowadzenia szyby w kolorze czarnym na wysoki połysk dostępne w standardzie stanowią sportowy akcent z boku pojazdu. Czarny ozdobny pasek na dolnej krawędzi załamania światła z tyłu pojazdu podkreśla optycznie jego szerokość. Końcówka rury wydechowej w kolorze czarnym dopełnia sportowy wygląd karoserii.

Sportowo-luksusową atmosferę wnętrza kreują kontrasty między czarnymi i czerwonymi akcentami. Czerwone ozdobne pierścienie i czerwona skala zegarów, czerwone ozdobne szwy na sportowej kierownicy oraz podstawowa listwa dekoracyjna w kolorze czarnym na wysoki połysk z koralową listwą akcentową podkreślają sportowy styl deski rozdzielczej. Standardowe fotele sportowe można łączyć z trzema wariantami tapicerki i czterema różnymi kolorami.

Znakiem rozpoznawczym linii Sport jest kluczyk z czerwoną ozdobną wstawką.

Luxury Line
W tej linii delikatne elementy z błyszczącego chromu nadają karoserii BMW serii 3 niezwykle elegancki i luksusowy wygląd. Charakterystyczny wygląd z przodu zapewnia atrapa chłodnicy BMW z jedenastoma filigranowymi chromowanymi listwami grilla, dwoma lekko przesuniętymi chromowanymi listwami we wlotach powietrza w pasie przednim, jak również chromowana błyszcząca listwa umieszczona poziomo nad łopatką powietrzną.

Podobnie jak w Sport Line, słupek B i listwa prowadzenia szyby są utrzymane w błyszczącym kolorze czarnym, natomiast obramowanie szyby i listwa szybowa są chromowane. Specjalne 17- lub 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Multi Spoke podkreślają ekstrawagancję nowego BMW serii 3 Limuzyna w widoku bocznym. Z tyłu Luxury Line można łatwo poznać po szlachetnej, chromowanej na wysoki połysk listwie, która ciągnie się przez całą szerokość poszycia zderzaka tylnego oraz chromowanej końcówce rury wydechowej.

Analogicznie do stylistyki zewnętrznej, we wnętrzu Luxury Line przekonuje swoimi chromowanymi elementami. Tylko w tej linii stylistycznej panel radia i klimatyzacji ma chromowane obramowanie. Zapraszającą, ekskluzywną atmosferę podkreślają błyszczące listwy drewniane, opcjonalnie ze szlachetnymi intarsjami, oraz fotele z charakterystycznymi szwami, dwoma rodzajami tapicerki i w czterech klasycznie eleganckich kolorach do wyboru.

Znakiem rozpoznawczym Luxury Line jest czarny kluczyk pojazdu (nadajnik identyfikacyjny) w czarnym kolorze z chromowaną ozdobną wstawką.

Modern Line
W przeciwieństwie do Luxury Line wszystkie wysokogatunkowe ozdobne elementy Modern Line są wykonane z satynowanego aluminium podkreślającego jej nowoczesny charakter. Atrapa chodnicy BMW z jedenastoma listwami grilla z satynowanego aluminium i podwójne poprzeczki we wlotach powietrza utrzymane w tym samym kolorze stanowią szczególnie nowoczesne akcenty przodu nowego modelu. Słupek B i listwa prowadzenia szyby w kolorze czarnym na wysoki połysk doskonale komponują się z elementami ozdobnymi z satynowanego aluminium z przodu i z tyłu pojazdu. 17- lub 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Turbine Styling podkreślają charakter tej linii stylistycznej.

Harmonijne, jasne wyposażenie bez mocnych kontrastów dzięki jasnej górnej części deski rozdzielczej i kierownicy w ciemnym kolorze ostrygowym kreuje zupełnie nowe wnętrze. Skórzana tapicerka lub połączenie tkaniny i skóry w kolorze ostrygowym lub czarnym i do wyboru trzy powierzchnie dekoracyjne z listwą akcentową w perłowym chromie podkreślają atrakcyjny kontrast materiałów. Powierzchnia dekoracyjna o trójwymiarowej strukturze drewna sprawia, że każde jej dotknięcie jest zupełnie nowym doznaniem.

Znakiem rozpoznawczym Modern Line jest kluczyk pojazdu (nadajnik identyfikacyjny) w kolorze ostrygowym z matową, srebrną ozdobną wstawką.

Pakiet sportowy M
Maksymalnie sportowy charakter zapewni BMW serii 3 pakiet sportowy M. Wygląd zewnętrzny determinuje tutaj całkowicie nowy pakiet aerodynamiczny, który zdecydowanie odróżnia ten wariant od pojazdów w wersji podstawowej lub linii stylistycznych.

Pakiet obejmuje 18-calowe i opcjonalnie 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich o typowym dla M wzornictwie, sportowe zawieszenie M oraz błyszczące obramowania BMW Individual Shadow Line, które kreują jego charakterystyczny wizerunek. Dynamiczny charakter podkreśla dodatkowo dostępny na życzenie, ekskluzywny lakier M oraz opcjonalne hamulce sportowe M w kontrastowym niebieskim kolorze.

Wnętrze przekonuje sportowymi fotelami obitymi charakterystyczną tkaniną Alcantra, powierzchniami dekoracyjnymi z niebieskimi listwami akcentowymi, krótką dźwignią zmiany biegów M (skrzynia manualna), listwami progowymi M, podnóżkiem M i nową skórzaną kierownicą M.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama