/  /  /  /  / LEASING | BMW ma nowy sposób na rywali
BMW 2

BMW 2

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena123 500 zł - 287 082 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO299 g/km - 199 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 8,5 L/100km
 

LEASING | BMW ma nowy sposób na rywali

null
null

Rok po inauguracji działalności spółka BMW Financial Services Polska wprowadza na rynek nowy produkt – BMW Comfort Lease.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
BMW Comfort Lease to nowy produkt leasingowy oferowany w Polsce bezpośrednio przez BMW Group. Jest to typowy leasing operacyjny, w którym na podstawie zakładanego umownego okresu użytkowania, deklarowanej średniorocznej wartości przebiegu oraz poziomu wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, określana jest wartość końcowa samochodu. Kwota ta stanowi umowną wartość pojazdu po zakończeniu kontraktu leasingowego, która gwarantowana jest przez BMW Financial Services Polska. Produkt dostępny jest także dla klientów marki MINI pod nazwą MINI Comfort Lease. - Dzięki unikatowej na rynku konstrukcji opartej na wysokiej gwarantowanej wartości końcowej jesteśmy w stanie zaproponować przedsiębiorcom bardzo atrakcyjne raty miesięczne. Taka oferta sprawia, że samochody BMW lub MINI mogą okazać się w zasięgu ręki dla kogoś, kto wcześniej nie brał ich zakupu pod uwagę. Klienci, którzy planowali określony budżet miesięczny na finansowanie samochodu, teraz mogą korzystać z niego z większym komfortem finansowym lub pozwolić sobie na większy i jeszcze lepiej wyposażony pojazd. Rata w tym produkcie może być znacznie niższa niż w standardowym leasingu – ze spłatą samochodu niemal do końca i wykupem po okresie użytkowania – mówi Krzysztof Zaremski, dyrektor sprzedaży i marketingu BMW Financial Services Polska.

Według niego, firmom kupującym samochody klasy Premium, BMW oferuje finansowanie Premium: szybkie, proste, elastyczne, z transparentnie pokazanymi kosztami, a przede wszystkim bezpieczne.  - Dobre produkty finansowe rozpoznaje się dopiero wtedy, gdy coś się wydarza w trakcie trwania kontraktu – zwłaszcza w sytuacji przedwczesnego zakończenia, zmiany umowy czy likwidacji szkody. Klient doceni prawdziwą opiekę spod znaku BMW Group właśnie, gdy oprócz komfortu finansowego zapewnione są wygodne i przejrzyste procedury postępowania na każdym możliwym etapie „życia” kontraktu leasingowego – dodaje dyrektor Zaremski.

Firma informuje, że Comfort Lease jest dedykowany przede wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy regularnie wymieniają użytkowane przez siebie samochody i chcą zminimalizować miesięczne koszty ich finansowania, a nie są zainteresowani wykupem pojazdu i jego odsprzedażą na własną rękę. Po zakończeniu umowy klient może zwrócić auto wybierając nowe w ramach kolejnego kontraktu BMW Comfort Lease lub MINI Comfort Lease. To rozwiązanie łączy zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niskim obciążeniem miesięcznym.  Zdaniem przedstawicieli spółki, nowy produkt cechuje wyjątkowa elastyczność – dotyczy on wszystkich nowych samochodów z oferty BMW Group Polska, daje wiele możliwości dotyczących okresu finansowania oraz doboru najwłaściwszych przebiegów.

W I półroczu 2013 r. w rankingu rejestracji samochodów osobowych na firmy leasingowe prowadzi Volkswagen Leasing Polska. W tym okresie firma wyleasingowała i zarejestrowała 4 052 samochody osobowe, o 15,92 proc. mniej niż przed rokiem. Obecnie VWL ma 12,90 proc. rynku wobec 14,77 proc. przed rokiem. Z kolei firma BMW Financial Services Polska osiągnęła w tym okresie największy wzrost liczby wyleasingowanych aut, o 56 900 proc. (sic!) W liczbach bezwzględnych oznacza to 570 zarejestrowanych samochodów wobec… jednego przed rokiem. Nic w tym jednak dziwnego. Firma zadebiutowała na rynku w lipcu ubiegłego roku. Oferuje klientom w Polsce kredyty, leasing i ubezpieczenia komunikacyjne. Ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem sieci autoryzowanych salonów dealerskich BMW, MINI oraz BMW Motorrad.

PJ


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - BMW 2