/  /  /  /  / DEALERZY | Bawaria Motors przejmuje działalność Fota Ltd.
BMW 2

BMW 2

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena123 500 zł - 287 082 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO299 g/km - 199 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 8,5 L/100km
 

DEALERZY | Bawaria Motors przejmuje działalność Fota Ltd.

null
© MINI
null

Firma Bawaria Motors, jako największy dealer samochodów BMW i MINI w Polsce, otworzyła swoją filię w Trójmieście w wyniku przejęcia działalności Fota Ltd.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Począwszy od 12 listopada placówka będzie do dyspozycji klientów w zakresie usług serwisowych, zarówno mechanicznych, jak i napraw blacharsko-lakierniczych, sprzedaży części i akcesoriów, sprzedaży samochodów używanych oraz usług finansowych i ubezpieczeniowych.

Wspomniana filia, Bawaria Motors Trójmiasto, do czasu otwarcia nowego salonu dedykowanego marce BMW mieścić się będzie przy ul. Stryjskiej 24 w Gdyni, w miejscu dotychczas zarządzanym przez Fota Ltd/autoryzowany serwis BMW i MINI.

"Trójmiasto jest dla nas kolejnym regionem, w którym będziemy mogli przekonać Państwa nie tylko do doskonałej jakości oferowanych przez nas produktów, ale także do wyjątkowej, w pełni ukierunkowanej na klienta jakości obsługi - podkreślają przedstawiciele Bawaria Motors.

"Zrobimy wszystko, aby wizyta w filii Bawaria Motors Trójmiasto była powodem radości i pełnej satysfakcji. Wieloletnie doświadczenie, stabilna sytuacja finansowa, jasno określone priorytety gwarantują Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług".

Bawaria Motors należy do grupy kapitałowej PGA, działającej w branży motoryzacyjnej od roku 1979 i posiadającej ponad 200 salonów różnych marek na terenie Francji, Holandii oraz Polski.

Bawaria Motors jest autoryzowanym dealerem i serwisem samochodów BMW i MINI w Warszawie, Jankach koło Warszawy oraz w Katowicach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - BMW 2