/  /  /  / W Bentleyu mają się z czego cieszyć
Bentley

Bentley

Zmień
Bentley to luksusowa brytyjska marka, która słynie z ręcznego, manufakturowego wytwarzania swoich modeli. Mimo, że dziś wiele osób kojarzy Bentleya tylko z autami superluksusowymi, to głównym celem powstania firmy było tworzenie pojazdów sportowych, co zostało potwierdzone 6-krotnym zwycięstwem w wyścigach Le Mans.
Dowiedz się więcej o marce
 

W Bentleyu mają się z czego cieszyć

null
© Bentley
null

W minionym roku 2013 Bentley Motors dostarczyło klientom na świecie łącznie 10 120 samochodów tej superluksusowej marki. To aż o 19% więcej niż w roku poprzedzającym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Osiągnięty wynik ponad 10 100 egzemplarzy jest największym sukcesem sprzedażowym w historii firmy, która liczy sobie już 95 lat.

Spółka podkreśla również istotny wzrost liczby punktów sprzedaży, która w przypadku marki Bentley obejmuje na świecie już 193 salonów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama