/  /  /  / Super SUV marki Bentley ma zielone światło
Bentley

Bentley

Zmień
Bentley to luksusowa brytyjska marka, która słynie z ręcznego, manufakturowego wytwarzania swoich modeli. Mimo, że dziś wiele osób kojarzy Bentleya tylko z autami superluksusowymi, to głównym celem powstania firmy było tworzenie pojazdów sportowych, co zostało potwierdzone 6-krotnym zwycięstwem w wyścigach Le Mans.
Dowiedz się więcej o marce
 

Super SUV marki Bentley ma zielone światło

Bentley|
null
© Bentley
null

Kierownictwo marki Bentley oraz Volkswagen Group zatwierdziło plan skierowania do produkcji nowego modelu typu SUV, który będzie produkowany w brytyjskim Crewe. Sprzedaż ruszyć ma w roku 2016.

Brytyjska marka zapowiada, że nowy SUV pozostanie wierny wartościom, które przez lata decydowały o sukcesie tego producenta super-luksusowych samochodów: luksus, osiągi, jakość oraz najwyższy kunszt wykonania.

Nowy SUV wejdzie do produkcji w brytyjskiej fabryce Crewe, która tak mocno związana jest w tradycją firmy i jej korzeniami. Firma podkreśla, że pomysł wprowadzenia tego typu produktu do gamy modelowej Bentleya spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem klientów.

Co ciekawe, przed ogłoszeniem ostatecznej decyzji mówiło się też o tym, że Bentley jako miejsce produkcji swojego modelu SUV brał też fabrykę Grupy Volkswagen pod Bratysławą.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama