/  /  /  / Pierwszy salon Bentleya na Białorusi otwarty
Bentley

Bentley

Zmień
Bentley to luksusowa brytyjska marka, która słynie z ręcznego, manufakturowego wytwarzania swoich modeli. Mimo, że dziś wiele osób kojarzy Bentleya tylko z autami superluksusowymi, to głównym celem powstania firmy było tworzenie pojazdów sportowych, co zostało potwierdzone 6-krotnym zwycięstwem w wyścigach Le Mans.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pierwszy salon Bentleya na Białorusi otwarty

Bentley|
null
© Bentley
null

19 września nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego w historii marki Bentley salonu dealerskiego zlokalizowany na Białorusi. Obiekt Bentley Minsk jest 44-tym salonem firmy na terenie Europy Kontynentalnej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Od stycznia bieżącego roku otworzono łącznie 16 nowych placówek dealerskich Bentleya. Do końca 2013 firma chce nadal wzmacniać swoją obecność w Europie oraz na innych kluczowych rynkach świata.

W pierwszym półroczu europejscy klienci odebrali łącznie 740 samochodów marki Bentley, czyli o 22% więcej niż w analogicznym czasie 2012. Na całym świecie wolumen firmy zwiększył się natomiast o 9% do prawie 4 280 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama