/  /  /  / Oto nowy szef stylistów Bentleya
Bentley

Bentley

Zmień
Bentley to luksusowa brytyjska marka, która słynie z ręcznego, manufakturowego wytwarzania swoich modeli. Mimo, że dziś wiele osób kojarzy Bentleya tylko z autami superluksusowymi, to głównym celem powstania firmy było tworzenie pojazdów sportowych, co zostało potwierdzone 6-krotnym zwycięstwem w wyścigach Le Mans.
Dowiedz się więcej o marce
 

Oto nowy szef stylistów Bentleya

Bentley|
null
© Bentley
null

Luc Donckerwolke został wybrany na nowego szefa stylistów w Bentley Motors. Zajmie na tym stanowisku miejsce innego Belga, Dirka van Braeckela.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Luc Donckerwolke rozpoczął swoją karierę w Volkswagen Group jako specjalista ds. stylistyki nadwozia Audi w roku 1992. Następnie był zaangażowany podczas prac w takich markach jak Lamborghini, SEAT oraz Skoda.  

Podczas swojej przygody z Lamborghini Luc Donckerwolke pomógł stworzyć design takich modeli jak Murcielago oraz Gallardo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama