/  /  /  / Bentley otwiera nowy salon w Bukareszcie
Bentley

Bentley

Zmień
Bentley to luksusowa brytyjska marka, która słynie z ręcznego, manufakturowego wytwarzania swoich modeli. Mimo, że dziś wiele osób kojarzy Bentleya tylko z autami superluksusowymi, to głównym celem powstania firmy było tworzenie pojazdów sportowych, co zostało potwierdzone 6-krotnym zwycięstwem w wyścigach Le Mans.
Dowiedz się więcej o marce
 

Bentley otwiera nowy salon w Bukareszcie

null
© Bentley
null

W stolicy Rumunii dokonano otwarcia oficjalnie pierwszego w tym kraju salonu marki Bentley, gdzie obok działającej wcześniej placówki obsługi aftersales oddano do użytku dedykowany punkt sprzedaży nowych samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Ozdobą ceremonii otwarcia salonu Bentley Bucuresti była prezentacja nowego modelu Bentley Continental GT V8 S, który ujrzał światło dzienne podczas wrześniowych targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie.

Showroom w stolicy Rumunii to już 45 placówka dealerska omawianej marki na terenie Europy kontynentalnej. W okresie styczeń-wrzesień dostarczono klientom na świecie łącznie ponad 6 500 samochodów Bentley Motors (+9%), z czego na rynek europejski przypadło prawie 1 100 egzemplarzy (+14%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama