/  /  /  / Wyjątkowe Audi A8 tylko do 50 chętnych
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Wyjątkowe Audi A8 tylko do 50 chętnych

Audi|
null
© Audi
null

Audi przedstawia ekskluzywną, krótką serię swojego flagowego samochodu. A8 Audi exclusive concept z 500-konnym silnikiem W12 będzie produkowane w zakładach quattro GmbH w niemieckim Neckarsulm.

A8 Audi exclusive concept ma wyjątkowo wytworne wnętrze. Wykorzystano w nim skórę anilinową w kolorze Agatha Cognac, dostarczaną przez Poltrona Frau (firma meblarska o bogatej tradycji). Skóra ta charakteryzuje się szczególną miękkością i naturalnym wyglądem. Centralną część siedzeń zdobi stebnowanie o kształcie diamentów. Inkrustacje wykonano z drewna oliwkowego w naturalnym szaro-brązowym kolorze. Ich odcień harmonizuje z granitowo-szarymi lamówkami, szwami i elementami dekoracyjnymi siedzeń.

Ten sam granitowo-szary odcień widoczny jest na pokrytej skórą Fainnappa kierownicy, na tapicerce górnej części drzwi oraz na górnej części deski rozdzielczej.

Podsufitkę wykonano ze śnieżnobiałego materiału Alcantara. Tylna półka została pokryta tym samym materiałem w kolorze koniakowym. Dywaniki są szare.

Produkcja modelu A8 Audi exclusive concept będzie ograniczona do zaledwie 50 egzemplarzy. Na listwach progowych każdego auta wybite zostanie specjalne logo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama