/  /  /  / Nowe pakiety serwisowe w ofercie Audi Finance
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe pakiety serwisowe w ofercie Audi Finance

Volkswagen Bank Polska|
null
null

Klienci salonów Audi mogą teraz korzystać z nowych pakietów serwisowych w ramach oferty Audi Finance. Pakiety obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta.

Dzięki nowo wprowadzonej usłudze właściciel Audi może kompleksowo zadbać o swój samochód, korzystając z preferencyjnych stawek cenowych oraz indywidualnego doradztwa Centrum Technicznego.

Osoby, które myślą o zakupie nowego samochodu marki Audi albo są już jego posiadaczami i nie dokonały jeszcze pierwszego przeglądu, mogą w ciągu roku od pierwszej rejestracji auta nabyć jeden z pakietów serwisowych Audi dostosowanych do swoich potrzeb. Pakiety pozwalają precyzyjnie oszacować koszty przeglądów i serwisowania samochodu wykonywanych przez autoryzowanych partnerów Audi (ASO), przy zachowaniu wysokiej jakości i użyciu oryginalnych części.

Do wyboru są pakiet serwisowy Audi oraz Audi Plus. W ramach obydwu pakietów klient otrzyma prace przeglądowe zgodne z planem serwisowym producenta, które obejmują:
- wymianę płynu hamulcowego
- wymianę oleju
- wymianę filtrów (przeciw pyłkowego, paliwa, powietrza)
- wymianę świec zapłonowych
- płyn do spryskiwaczy

Dodatkowo, w pakiecie Audi Plus został uwzględniony serwis klocków i tarcz hamulcowych, sprzęgła oraz piór wycieraczek.

Pakiety serwisowe są oferowane na okres od 36 do 60 miesięcy, dla przebiegów auta od 30 do 150 tys. km. Posiadacz pakietu po podpisaniu umowy serwisowej reguluje ustaloną w niej stawkę miesięczną, której wysokość zależy od wariantu pakietu, modelu samochodu, okresu umowy oraz przebiegu auta deklarowanego w okresie umowy.

Płatność można również uregulować jednorazowo z góry. W przypadku pakietu serwisowego Audi możliwe jest dokupienie programu Audi Extensive, dzięki któremu naprawa auta odbywa się na niezmienionych warunkach, adekwatnie do zakresu gwarancji, również po jej upływie.

Pakiet serwisowy dla samochodów marki Audi jest produktem, który można nabyć niezależnie od tego, czy samochód został kupiony za gotówkę, czy w kredycie albo w leasingu.

Co ważne, klient nie musi decydować się na zakup pakietu od razu przy zakupie samochodu. Umowę można podpisać w dowolnym momencie przed pierwszym przeglądem auta, w ciągu pierwszego roku od rejestracji samochodu.
 
"Klienci salonów Audi dzięki pakietom serwisowym mogą łatwo i precyzyjnie oszacować rzeczywiste koszty użytkowania swojego samochodu, również w długim okresie, poprzez transparentne i niezmienne wydatki serwisowe – wyjaśnia Rafał Wilczek, koordynator zespołu centrum technicznego w Volkswagen Bank Polska. "W ramach pakietów serwisowych Audi klienci zyskują pewność co do jakości obsługi serwisowej samochodów. Ponadto, dzięki dokumentacji historii napraw pojazdu wartość samochodu wzrasta, a to stanowi dodatkową korzyść przy odsprzedaży auta".

Pakiety serwisowe są nowym produktem w ramach oferty finansowo-ubezpieczeniowej Audi Finance przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Całym procesem serwisowania samochodów marki Audi w ramach pakietów serwisowych zajmuje się Centrum Techniczne Volkswagen Leasing, specjalizujące się w obsłudze marek z Grupy Volkswagen.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama