/  /  /  / Audi stawia na głowie wystawę IAA 2013
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi stawia na głowie wystawę IAA 2013

Audi|
null
© Audi
null

W tym roku Audi znów powita zwiedzających wystawę motoryzacyjną IAA we Frankfurcie na stoisku o niebanalnej stylistyce. Zbudowany specjalnie na potrzeby wystawy pawilon zaprasza do spojrzenia z niecodziennej perspektywy na warunki miejskiej mobilności.

W jego wnętrzu zobaczymy wyrastające z sufitu wieżowce, a nawet całe dzielnice tworzące kompleksowe "wiszące miasta". Zwiedzający mogą tu bezpośrednio doświadczyć, jak zróżnicowana może być mobilność przyszłości i jakie techniczne innowacje oferuje Audi.

"We Frankfurcie na własne oczy będzie można się przekonać, jaką koncepcję wystawiania produktu i mówienia o przyszłości ma Audi. Postawienie oczekiwań do góry nogami i wywołanie efektu WOW; tegoroczna koncepcja naszego pawilonu to kolejny krok w rozwoju marki - powiedział Luca de Meo, szef marketingu i sprzedaży Audi AG.

"Rzut oka na detale wystarczy, by szybko dojść do wniosku, że ekspozycja Audi na IAA 2013 jest symbolem stylistycznych i technicznych ambicji marki".

Forma budynku, któremu nadano kształt sześcianu, jest lekka, nakreślona bardzo minimalistycznie. Dzięki swemu czterometrowemu cokołowi obudowanemu lustrzanymi szybami wydaje się unosić ponad wolną od zabudowy powierzchnią centralnej Agory terenów targowych.

Pawilon stoi na dokładnie tym samym miejscu, na którym w roku 2011 Audi zbudowało swoją pierwszą (wtedy jeszcze czasową) markową ekspozycję.

Rynkowe nowości wystawy IAA Frankfurt 2013

"Wiszące miasta" w tegorocznym pawilonie powstaną dzięki projekcjom ze specjalistycznych rzutników i dzięki 11 200 000  diod LED wykorzystanym do stworzenia realistycznych obrazów. Lustra na podłodze i suficie powiększą miejskie przestrzenie i zintegrują je z pokazywanymi modelami Audi.

Efekt końcowy to imponujący świat doznań, który zaprezentuje zwiedzającym nowe spojrzenie na różnorodność miejskiej mobilności jutra.

Budowa ekspozycji rozpoczęła się w połowie lipca. Do momentu uruchomienia pawilonu, co nastąpi 10 września, podczas dnia prasowego targów zostanie ułożonych około 2 300 m2 szklanej powierzchni lustrzanej i ponad 15 kilometrów kabli i przewodów.

3 400 m2 powierzchni wystawienniczej będzie sceną, na której pojawią się główni bohaterowie wystawy: 28 samochodów marki Audi.

65. Międzynarodowa Wystawa Motoryzacyjna IAA we Frankfurcie odbędzie się w dniach od 12 do 22 września. Warto przypomnieć, że podczas IAA w roku 2011 pawilon Audi odwiedziło ponad 800 000 osób.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama