/  /  /  / Audi RS 5 Cabriolet można już zamawiać w polskich salonach
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi RS 5 Cabriolet można już zamawiać w polskich salonach

Audi|
null
© Audi
nullnullnull

Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz ten sportowy i elegancki model jest dostępny w polskich salonach sprzedaży Audi.

Nowe Audi kosztuje 434 970 złotych. W wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in. napęd na cztery koła quattro, wspomaganie parkowania plus, podgrzewane siedzenia przednie, automatycznie zapinane pasy bezpieczeństwa, osłonę przed wiatrem, pakiet „oświetlenie wnętrza”, ksenonowe reflektory z diodowymi światłami do jazdy dziennej, sportowe zawieszenie, komfortowe wnętrze utrzymane w sportowej stylistyce RS oraz szeroki pakiet rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, komfort i wygląd samochodu.

Bogata jest również oferta dodatków i akcesoriów opcjonalnych.

Gama modelowa Audi A5 cennik

Audi RS 5 Cabriolet to czteromiejscowe, sportowe auto z tkaninowym dachem cechujące się jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji i siły.

Jednostka napędowa auta, czyli wysokoobrotowy silnik 4.2 FSI V8, generuje moc 450 KM i zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy.

Stały napęd na cztery koła quattro wydajnie wpływa na trakcję i stabilność samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama