/  /  /  / Audi nagrodziło najlepszych polskich dealerów 2012
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi nagrodziło najlepszych polskich dealerów 2012

Audi|
null
© Audi
null

Podczas dorocznego spotkania polskiej sieci dealerskiej Audi, podsumowującego rok 2012, wręczono nagrody/statuetki dla najlepszych salonów w sześciu różnych kategoriach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Audi w Polsce zamknęło rok 2012 bardzo dobrymi wynikami. W porównaniu z rokiem poprzedzającym sprzedaż w naszym kraju wzrosła o 23,54%. W tym okresie zarejestrowano łącznie 5 111 nowych samochodów Audi. Tak dobry wynik to niewątpliwie zasługa zorganizowanych i dobrze funkcjonujących struktur sprzedażowych.

Statuetkę za najlepszą sprzedaż w roku 2012 odebrał przedstawiciel salonu Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) w Warszawie. Tuż za zwycięzcą uplasowała się firma Fota Groblewski z Gdańska, a pierwszą trójkę zamyka poznański salon Auto Premium (Porsche Inter Auto Polska).

Najwyższą dynamiką wzrostu sprzedaży (i w tej kategorii otrzymał wyróżnienie) uzyskał w 2012 roku salon Fota Groblewski z Gdańska. W porównaniu z rokiem 2011 sprzedał aż o 98,5% więcej samochodów Audi. Na drugim miejscu znalazł się salon Audi Centrum Wrocław z dynamiką wzrostu rzędu 85,8%, a na trzecim firma Idczak Krotoski Cichy z Łodzi, sprzedając o 51,1% więcej aut niż rok wcześniej.

2012 najlepszym rokiem w historii Audi w Polsce

Podczas dorocznego spotkania dealerów Audi wręczono także nagrodę w kategorii "najwyższy poziom zadowolenia klienta ze sprzedaży". Nabywcy Audi wskazali, że najlepiej w roku 2012 kupowało im się samochody w salonie Auto Lellek Group w Opolu. Dużą satysfakcję dawały też zakupy w salonie Magro (Porsche Inter Auto Polska) w Rybniku oraz Krotoski Cichy w Przeźmierowie koło Poznania.

Zwycięzca tej kategorii (Auto Lellek Group z Opola) wygrał również w kategorii "najwyższy udział w rynku lokalnym". Udział Audi w lokalnym rynku sprzedaży nowych samochodów segmentu premium na Opolszczyźnie wyniósł aż 65,7%.

Wybrane placówki dealerskie Audi, oprócz nowych aut, oferują także swoim klientom możliwość zakupu samochodów używanych w ramach programu Audi Select Plus. Statuetkę za najlepsze wyniki w tej kategorii odebrała firma Ignaszak, która w roku 2012 sprzedała najwięcej używanych Audi. Za nią uplasowały się salony Noma 2 z Katowic oraz Switoń-Paczkowski z Lubina.

Nagrodę wręczono także w kategorii "najwyższa sprzedaż Audi exclusive". Tutaj najlepszymi wynikami pochwalić się może salon Audi Centrum Wrocław. Tuż za nim na podium znalazły się Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) z Warszawy oraz Auto-Special z Krakowa.

Audi exclusive to dynamicznie rozwijająca się forma indywidualizacji wyposażenia samochodów Audi, oferująca nieograniczone możliwości konfiguracji wnętrza i nadwozia przy użyciu niezwykle atrakcyjnych elementów stylistycznych. Oferta obejmuje nie tylko najwyższej jakości, zróżnicowane kolorystycznie gatunki skór i aplikacje dekoracyjne, jak również szeroką gamę atrakcyjnych obręczy, lakierów specjalnych oraz pakietów uatrakcyjniających wygląd zewnętrzny samochodów niemieckiej marki premium.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama