/  /  /  / Audi na Poznań Motor Show 2013
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi na Poznań Motor Show 2013

Audi|
null
© Audi
null

Podczas targów Poznań Motor Show 2013 Audi zaprezentuje paletę najnowszych propozycji modelowych. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się m.in. z Audi A3 Sportback, A5 Sportback czy z Q3. Największą atrakcją stoiska będą prezentowane w Polsce po raz pierwszy RS 5 Cabriolet oraz SQ 5.

Modele serii S i RS to najbardziej dynamiczne wersje samochodów z pod znaku czterech ringów. Audi RS 5 Cabriolet i SQ 5 są widocznym ucieleśnieniem przewagi dzięki technice. Ich polska premiera to od dawna wyczekiwane wydarzenie.

"RS 5 Cabriolet cechuje się jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji i mocy. Jego jednostka napędowa, czyli silnik 4.2 FSI V8, generuje moc 450 KM i sprawia, że to sportowe auto przyspiesza od zera do stu kilometrów na godzinę w 4,9 sekundy - podkreśla Leszek Kempiński, kierownik PR marki Audi w Polsce. "Natomiast Audi SQ 5 to nowy, topowy model serii Q, oferujący najwyższy komfort, doskonałe wyposażenie oraz ogromną moc 313 KM, płynącą z trzylitrowego silnika TDI".

Oprócz nowości na stoisku Audi w hali 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich zobaczyć będzie można m.in. nowe A3 Sportback, A5 Sportback, A7 Sportback czy Audi Q3.

Tegoroczna wystawa w Poznaniu potrwa od 4 do 7 kwietnia. 4 kwietnia jest dniem branżowym, natomiast w dniach od 5 do 7 kwietnia Poznań Motor Show zostanie otwarte dla publiczności.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama