/  /  /  / Audi Hungaria ma 25 mln silników na koncie
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi Hungaria ma 25 mln silników na koncie

Audi|
null
© Audi
null

Zakłady Audi Hungaria Motor Kft. na Węgrzech wyprodukowały swój łącznie 25-milionowy silnik w historii. To dwulitrowa, czterocylindrowa jednostka benzynowa TFSI, która rozwija moc 272 KM.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jubileuszową jednostkę zamontowano w Audi TTS Coupe competition w kolorze żółty Imola. Ta specjalna, limitowana seria sportowego samochodu powstała z okazji zjechania z taśmy produkcyjnej łącznie 500-tysięcznego egzemplarza Audi TT.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama