/  /  /  / Audi będzie produkowane również w Brazylii
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi będzie produkowane również w Brazylii

Audi|
null
© Audi
null

Audi AG uruchamia kolejne moce produkcyjne, skutkujące dalszym rozwojem firmy. Począwszy od roku 2015, koncern z Ingolstadt rozpocznie produkcję w brazylijskim Sao Jose dos Pinhais.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowe Audi A3 Limousine oraz Q3 będą zjeżdżać z taśm montażowych fabryki położonej na południu szóstej co do wielkości gospodarki świata. Aby uruchomić pełną produkcję, firma zainwestuje tam około 150 mln EUR.

W ten sposób koncern stawia kolejny krok ku realizacji założeń międzynarodowej ekspansji. Już pod koniec bieżącego roku Audi rozszerzy swą globalną sieć produkcji, rozpoczynając produkcję w drugim zakładzie w chińskim Foshan.

Koncern planuje również rozpoczęcie wytwarzania samochodów w Meksyku, począwszy od 2016 roku. Dzięki planowanej lokalizacji w Brazylii liczba aut z czterema ringami na masce na kontynencie południowoamerykańskim ma znacząco wzrosnąć.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama