/  /  /  / Audi A3 Limousine od 1155 zł miesięcznie
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi A3 Limousine od 1155 zł miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W polskich salonach pojawił się najnowszy model Audi – A3 Limousine. Ten kompaktowy sedan z segmentu premium jest dostępny już od 1155 zł miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych Audi Finance: AutoCredit, Kredycie opłacalna rata oraz leasingu 104,99%.

Audi A3 Limousine to najnowsza propozycja producenta z Ingolstadt. Model łączy klasyczny podział bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupe. Lekka konstrukcja, mocny i efektywny układ napędowy oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu infotainment i najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy to cechy charakterystyczne nowego A3 Limousine.

Wzorową dynamikę jazdy gwarantują nowoczesne silniki TFSI i TDI.

"Nowe Audi A3 Limousine z pewnością znajdzie wielu nabywców w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki elastycznej ofercie Audi Finance auto jest dostępne już od 1155 zł brutto miesięcznie. W zależności od indywidualnych potrzeb klienci mogą wybrać jedno z trzech optymalnych rozwiązań finansowych - mówi Adam Sakławski, brand manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerem w Volkswagen Bank Polska.

Trzy rozwiązania finansowe Audi Finance, czyli najkrótsza droga do nowego Audi A3 Limousine
Samochód można nabyć już od 1155 zł miesięcznie. Taka rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych z oferty Audi Finance: od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez.

W zależności od preferencji i oczekiwań klienci mogą skorzystać z kredytów: AutoCredit lub Kredyt opłacalna rata oraz z Leasingu opłacalna rata 104,99%.

Klientom salonów Audi zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe.

W przypadku gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym.

Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty.

AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu (wkład własny już od 0%). Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 miesięcy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 000 lub 30 000 km rocznie).

Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi A3 mogą również skorzystać z Kredytu opłacalna rata, dostępnego w ofercie Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta.

Omawiany kredyt charakteryzuje się długim okresem kredytowania: od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców Audi A3 Limousine dostępne jest również w promocyjnej ofercie Audi Leasing 104,99%. Tutaj klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 miesięcy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%).

Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama