/  /  /  / Amerykańska gwiazda w super Audi
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Amerykańska gwiazda w super Audi

Audi|
null
© Audi
null

Już w najbliższych dniach do kin wchodzi film "Gra Endera", w którym można podziwiać futurystyczne Audi fleet shuttle quattro. Pomniejszony model samochodu pojawił się na premierze filmu w Chinese Theatre w Los Angeles.

Odtwórcy głównych ról w filmie "Gra Endera" to przede wszystkim Harrison Ford, a także Asa Butterfield, Hailee Steinfeld, Ben Kingsley, Viola Davis oraz Abigail Breslin.

Na potrzeby hollywoodzkiej produkcji projektanci Audi stworzyli samochód istniejący wyłącznie w świecie wirtualnym. Pracowali bez korzystania z modelu rzeczywistego i zaprojektowali pojazd korzystając jedynie z komputera.

Podczas kręcenia filmu aktorzy na planie jeździli Audi A7 Sportback. W postprodukcji Digital Domain, jako firma odpowiedzialna ze efekty specjalne, korzystając z techniki Computer Generated Imagery, czyli obrazów generowanych wyłącznie w komputerze, zastąpiła model A7 cyfrowym obrazem Audi fleet shuttle quattro.

Model pojazdu w skali 1:4 po krótkim występie w świetle ramp zajmie honorowe miejsce na ekspozycji w Audi Design Studio. Natomiast wersję wirtualną fani science-fiction będą mogli podziwiać w kinach. Polska premiera filmu już 31 października.

W filmie "Gra Endera" samochodem Audi jeździ Harrison Ford alias Hyrum Graff.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama