/  /  /  /  / Iron Man jeździ Audi R8 e-tron
Audi R8

Audi R8

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Luksusowe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Iron Man jeździ Audi R8 e-tron

Audi|
null
© Audi
null

Audi kontynuuje współprace z wytwórnią Disneya i z Marvel Studios, tworząc wspólnie film "Iron Man 3". Rezultaty tej kooperacji zobaczymy wkrótce w kinach.

Samochody marki Audi można zobaczyć w najważniejszych scenach filmu, podobnie jak w pierwszych dwóch częściach serii, gdzie główni bohaterowie jeździli Audi R8, R8 Spyder, A8, S5 i Q7.

"W Iron Man 3 prezentujemy Audi R8 e-tron, samochód wyróżniający się nowoczesną stylistyką i wyposażony w innowacyjne rozwiązania techniczne - zapowiada Loren Angelo, dyrektor działu marketingu Audi of America. "Dla nas to partnerstwo strategiczne. Audi R8 jest liderem innowacji, a Iron Man wyznacznikiem trendów w nowoczesnych technologiach".

Podobnie jak w dwóch pierwszych filmach serii, w postać Tony'ego Starka wcielił się Robert Downey Jr. Jego alter-ego, superbohater Iron Man, to postać ubrana w zbroję high-tech i wyposażona w broń najnowszej generacji.

Ilekroć doskonale obeznany z techniką miliarder Tony Stark pozbywa się tego „garnituru”, siada za kierownicą sportowego, elektrycznego Audi R8 e-tron.

Gwyneth Paltrow, zdobywczyni Oskara i odtwórczyni roli Virginii "Pepper" Potts, dyrektorki w Stark Industries i dziewczyny Tony'ego Starka, jeździ w filmie najnowszym Audi S7 Sportback.

W obrazie reżyserowanym przez Shane'a Blacka, Stark korzysta ze swojego geniuszu, aby walczyć z tymi, którzy zniszczyli jego życie. Występuje przeciwko swojemu największemu wrogowi, Mandarynowi, granemu przez Sir Bena Kingsley'a. Stark przybliża się do odpowiedzi na pytanie, czy istotą Iron Mana jest jego uzbrojenie, czy też jego własna osoba.

Jon Favreau i Don Cheadle ponownie wcielili się w postaci Happy'ego Hogana i pułkownika Jamesa "Rhodeya" Rhodesa. Paul Bettany powrócił jako głos Jarvisa.

Nowymi aktorami w obsadzie są Guy Pearce jako Aldrich Killian i Rebecca Hall jako Maya Hansen.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Audi R8