/  /  /  /  / Polska: Audi Q7 dla Małysza
Audi Q7

Audi Q7

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Audi Q7 dla Małysza

Audi AG|
null
© Audi
null

Samochody Audi już od wielu lat towarzyszą osobom czy wydarzeniom cieszącym się najlepszą opinią. Przykładem mogą być kontrakty Audi AG z piłkarskimi zespołami – Manchester United, Real Madryt czy Bayern Monachium.

Podążając w tym samym kierunku Audi nawiązało współpracę z najbardziej utytułowanym polskim skoczkiem narciarskim – Adamem Małyszem. Mistrz z Wisły wybierając Audi Q7 zdecydował się na samochód, który doskonale pasuje do jego zawodu i sposobu spędzania czasu.

Duży SUV z napędem na 4 koła pozwala bezpiecznie podróżować na długich dystansach i pokonywać ośnieżone, górskie drogi. Jednocześnie dynamiczny silnik oraz wygodna pozycja za kierownicą nie powodują zmęczenia nawet po wysiłku związanym z treningami czy startami w zawodach.

Samochód Adama Małysza posiada silnik o pojemności 4,2 l o mocy 326 KM. Imponujący moment obrotowy 760 Nm pozwala na rozpędzenie niemal 2,5 tonowego pojazdu od 0 do 100 km/h w 6,4 s. Jednocześnie średnie spalanie samochodu wynosi zaledwie 11,1 l oleju napędowego.  Czarne, 7-osobowe auto wyposażono między innymi w stały napęd na 4 koła quattro, pakiet sportowy S line, panoramiczny szklany dach, nawigację satelitarną i system nagłośnieniowy BOSE.

Współpraca Audi i Adama Małysza ma charakter wizerunkowy i opiera się na wspólnej podstawie obu partnerów - dążeniu do perfekcji i mistrzostwa w swojej dziedzinie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama