/  /  /  /  / GALERIA | Audi Q5 Nowa Zelandia
Audi Q5

Audi Q5

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

GALERIA | Audi Q5 Nowa Zelandia

null
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W 2009 niemiecki koncern Audi, wypuścił na rynek kolejnego po Q7 SUV-a – Q5. W 2012 samochód przeszedł drobny face lifting, który dotyczył głównie stylistyki zewnętrznej. Przednie światła otrzymały diody LED do jazdy dziennej, zmianie uległ kształt zderzaków oraz grilla. Zmodernizowano również zawieszenie, a hydrauliczne wspomaganie kierownicy zastąpiono elektrycznym. W tym roku pojawiła się także wersja SQ5 z silnikiem diesla 3.0 o mocy 313 KM.

Jeszcze na ten rok Audi przewidziało prezentację SQ5 w wersji benzynowej z silnikiem 3.0 TFSI o mocy 354 KM.

By podsycić oczekiwania, prezentujemy galerię Q5-ki z wyjazdu do Nowej Zelandii, jaki zorganizował na przełomie lutego i marca polski importer marki. Egzotyczne plenery, luksusowy SUV i słońce, czyli wszystko co potrzeba by zawitał uśmiech na twarzy.

GALERIA AUDI Q5 !

WIĘCEJ GALERII ZDJĘĆ !


Chętnych zapraszamy do przeczytania, reportażu z wyjazdu:

AUDI Q5 – za kulisami prezentacji, cz. 1: zaproszenie w nieznane

AUDI Q5 – za kulisami prezentacji, cz. 2: w kierunku bardzo dalekiego wschodu

AUDI Q5 – za kulisami prezentacji, cz.3: auto według producenta

AUDI Q5 – za kulisami prezentacji, cz. 4: poznajemy Nową Zelandię

AUDI Q5 – za kulisami prezentacji, cz. 5:  auto wszechstronnie poznane
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama