/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza u Audi
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza u Audi

UOKIK|

Firma Kulczyk Tradex powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze Audi A6 Avant (C6), A6 Allroad oraz Q7 mogą być wadliwe. Akcja naprawcza, która ma charakter prewencyjny, obejmie w sumie 440 pojazdy.

Wada dotyczy samochodów wyprodukowanych w Niemczech od lipca 2003 r. do lipca 2007.

Po automatycznym otwarciu pokrywy tylnej bagażnika może dojść do niespodziewanego i niezamierzonego jej zamknięcia, co może spowodować obrażenia użytkownika pojazdu. Usterka spowodowana jest nieprawidłowym działaniem elementów elektronicznych i mechanicznych jednostki uruchamiającej pokrywę tylną.

Importer powiadomił dealerów o rozpoczęciu bezterminowej akcji serwisowej. Klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. W przypadku wykrycia wady zostanie dokonana bezpłatna naprawa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama