/  /  /  / Polska: Akcja naprawcza modelu Audi A6 Avant
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja naprawcza modelu Audi A6 Avant

UOKIK| Kulczyk Tradex|

Firma Kulczyk Tradex powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKIK), że niektóre egzemplarze modelu Audi A6 Avant mogą być wadliwe. Akcja przywoławcza dotyczy 10 aut.

Jak powiadomił importer, po automatycznym otwarciu pokrywy tylnej bagażnika może dojść do niespodziewanego i niezamierzonego jej zamknięcia, co może spowodować obrażenia użytkownika pojazdu. Usterka spowodowana jest nieprawidłowym działaniem elementów elektronicznych i mechanicznych jednostki uruchamiającej pokrywę tylną.

Wada dotyczy samochodów wyprodukowanych w Niemczech od lipca 2003 r. do listopada 2003, a także od czerwca 2004 do grudnia 2005 r.

Spółka Kulczyk Tradex jest w trakcie powiadamiania listami poleconymi 10 klientów, których samochody podlegają akcji naprawczej. W przypadku wykrycia wady w autoryzowanym serwisie zostanie dokonana bezpłatna naprawa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama