/  /  /  / Panie i panowie! Nagrodę za jakość zdobywa...
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Panie i panowie! Nagrodę za jakość zdobywa...

Audi|
null
© Audi
null

Marka Audi jest zdobywcą tegorocznej nagrody Quality Trophy, którą przyznaje się na rynku niemieckim w dowód uznania na wysoką jakość i niezawodność oferowanych samochodów.

Nagroda Quality Trophy to wyróżnienie przyznawane przez magazyn Auto Zeitung i Towarzystwo Nadzoru Technicznego GTU za wysoką jakość i niezawodność samochodów.

Quality Trophy to część organizowanego raz do roku prestiżowego konkursu Auto Trophy, którego pomysłodawcą jest dwutygodnik motoryzacyjny Auto Zeitung.

Już po raz dwudziesty szósty magazyn poprosił swoich czytelników, by ci wybrali najlepsze ich zdaniem samochody. Głos w plebiscycie oddały 103 074 osoby. Pierwsze miejsca w swoich klasach zdobyły takie modele Audi jak A1, A3 Cabriolet oraz limuzyna A6.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama