/  /  /  / Kilka modeli Audi A3 może mieć usterkę
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Kilka modeli Audi A3 może mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma Kulczyk Tradex, wybrane egzemplarze modelu Audi A3 oraz A3 Sportback mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Kulczyk Tradex, wybrane egzemplarze modelu Audi A3 oraz A3 Sportback (auta wyposażone w silnik 2.0 TDI, z roku modelowego 2008-2011) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Otóż w niektórych samochodach na skutek niewłaściwego materiału zastosowanego do produkcji przewodów wysokiego ciśnienia oraz drgań rezonansowych silnika w określonych warunkach mogłoby teoretycznie dojść do pęknięcia przewodu wtryskowego i wycieku oleju napędowego.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 6 samochodów Audi (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o możliwości wystąpienia usterki oraz zaprosi do kontaktu z dowolnym partnerem serwisowym Audi w celu umówienia wizyty i usunięcia ewentualnej usterki.

Pozostałym właścicielom samochodów marki Audi objętych wspomnianą kampanią zaleca się kontakt z punktem serwisowym marki.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Kulczyk Tradex (adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań; infolinia: 0801 200 500; e-mail: info@audi.pl; www.audi.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama