/  /  /  / Audi RS Q3 dostępne w polskich salonach
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi RS Q3 dostępne w polskich salonach

VGP|
null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Klienci w Polsce mogą już zamawiać w salonach dealerskich model Audi RS Q3. Ten sportowy, dynamiczny SUV łączy w sobie walory użytkowe z dynamicznymi osiągami.

Od 0 do 100 km/h Audi przyspiesza w 5,5 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h (ograniczone elektronicznie). Pięciocylindrowy silnik turbo o pojemności 2,5 litra generuje moc 310 KM i zużywa przy tym według danych fabrycznych średnio tylko 8,8 l paliwa na 100 km.

Sportowe RS Q3, stworzone przez specjalistów z quattro GmbH, kosztuje w Polsce 234 280 złotych.

W Audi RS Q3 standardowo znajdziemy m.in. stały napęd na cztery koła quattro, systemy bezpieczeństwa EDS, ASR oraz ESC, wyposażone w układ zmywania oraz automatyczną regulację zasięgu reflektory ksenonowe plus zintegrowane ze światłami do jazdy dziennej LED, w pełni diodowe światła tylne czy system Start-Stop.

Dodatkowo, również standardowo samochód wyposażono w zawieszenie sportowe RS, system Audi drive select oraz Audi parking system plus.

Bogato wyposażono także wnętrze RS Q3. W ramach podstawowej ceny samochód posiada m.in. sportowe fotele z emblematem RS Q3, z manualną regulacją ustawień i z elektryczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego, tapicerkę Alcantara ze skórzanymi wstawkami, sportową, wielofunkcyjną kierownicę ze spłaszczonym u dołu wieńcem, obszytą perforowaną skórą, ozdobioną emblematem RS Q3 i szwem ozdobnym w kolorze szarym oraz aplikacje dekoracyjne w kolorze fortepianowej czerni.

Lista elementów opcjonalnych dostępnych dla nowego Audi RS Q3 jest długa. Obejmuje szereg pakietów z zakresu stylistyki samochodu, systemów infotainment i połączenia samochodu z internetem, oświetlenia czy systemów wspomagających.

Marka oferuje klientom również pakiety serwisowe Audi RS Q3 oraz Audi Plus RS Q3. Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama