/  /  /  / Audi nagrodziło najlepszych polskich dealerów 2012
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi nagrodziło najlepszych polskich dealerów 2012

Audi|
null
© Audi
null

Podczas dorocznego spotkania polskiej sieci dealerskiej Audi, podsumowującego rok 2012, wręczono nagrody/statuetki dla najlepszych salonów w sześciu różnych kategoriach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Audi w Polsce zamknęło rok 2012 bardzo dobrymi wynikami. W porównaniu z rokiem poprzedzającym sprzedaż w naszym kraju wzrosła o 23,54%. W tym okresie zarejestrowano łącznie 5 111 nowych samochodów Audi. Tak dobry wynik to niewątpliwie zasługa zorganizowanych i dobrze funkcjonujących struktur sprzedażowych.

Statuetkę za najlepszą sprzedaż w roku 2012 odebrał przedstawiciel salonu Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) w Warszawie. Tuż za zwycięzcą uplasowała się firma Fota Groblewski z Gdańska, a pierwszą trójkę zamyka poznański salon Auto Premium (Porsche Inter Auto Polska).

Najwyższą dynamiką wzrostu sprzedaży (i w tej kategorii otrzymał wyróżnienie) uzyskał w 2012 roku salon Fota Groblewski z Gdańska. W porównaniu z rokiem 2011 sprzedał aż o 98,5% więcej samochodów Audi. Na drugim miejscu znalazł się salon Audi Centrum Wrocław z dynamiką wzrostu rzędu 85,8%, a na trzecim firma Idczak Krotoski Cichy z Łodzi, sprzedając o 51,1% więcej aut niż rok wcześniej.

2012 najlepszym rokiem w historii Audi w Polsce

Podczas dorocznego spotkania dealerów Audi wręczono także nagrodę w kategorii "najwyższy poziom zadowolenia klienta ze sprzedaży". Nabywcy Audi wskazali, że najlepiej w roku 2012 kupowało im się samochody w salonie Auto Lellek Group w Opolu. Dużą satysfakcję dawały też zakupy w salonie Magro (Porsche Inter Auto Polska) w Rybniku oraz Krotoski Cichy w Przeźmierowie koło Poznania.

Zwycięzca tej kategorii (Auto Lellek Group z Opola) wygrał również w kategorii "najwyższy udział w rynku lokalnym". Udział Audi w lokalnym rynku sprzedaży nowych samochodów segmentu premium na Opolszczyźnie wyniósł aż 65,7%.

Wybrane placówki dealerskie Audi, oprócz nowych aut, oferują także swoim klientom możliwość zakupu samochodów używanych w ramach programu Audi Select Plus. Statuetkę za najlepsze wyniki w tej kategorii odebrała firma Ignaszak, która w roku 2012 sprzedała najwięcej używanych Audi. Za nią uplasowały się salony Noma 2 z Katowic oraz Switoń-Paczkowski z Lubina.

Nagrodę wręczono także w kategorii "najwyższa sprzedaż Audi exclusive". Tutaj najlepszymi wynikami pochwalić się może salon Audi Centrum Wrocław. Tuż za nim na podium znalazły się Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) z Warszawy oraz Auto-Special z Krakowa.

Audi exclusive to dynamicznie rozwijająca się forma indywidualizacji wyposażenia samochodów Audi, oferująca nieograniczone możliwości konfiguracji wnętrza i nadwozia przy użyciu niezwykle atrakcyjnych elementów stylistycznych. Oferta obejmuje nie tylko najwyższej jakości, zróżnicowane kolorystycznie gatunki skór i aplikacje dekoracyjne, jak również szeroką gamę atrakcyjnych obręczy, lakierów specjalnych oraz pakietów uatrakcyjniających wygląd zewnętrzny samochodów niemieckiej marki premium.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama