/  /  /  / Audi już 10 lat z Królewskimi
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi już 10 lat z Królewskimi

Audi|
null
© Audi
null

Audi i Real Madryt świętują 10-lecie partnerstwa. W związku z tym koncern przekazał hiszpańskiej drużynie nowe samochody. Ceremonia odbyła się w niezwykłym miejscu.

Piłkarze, trenerzy i działacze mistrzowskiego klubu spotkali się na torze wyścigów konnych La Zarzuela na obrzeżach stolicy Hiszpanii, by przeżyć wyjątkowe doświadczenie z quattro. Zgromadzone wokół Cristiano Ronaldo, Xabiego Alonso i Garetha Bale'a gwiazdy najpierw z trybuny głównej obejrzały gonitwę koni, a potem miały możliwość osobistego przetestowania stałego napędu na cztery koła quattro na torze z przeszkodami i na torze offroadowym.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia było przekazanie nowych aut piłkarzom, którzy z całej palety modeli mogli wybrać samochód dla siebie.

Piłkarze Realu Madryt jeżdżą samochodami Audi od sezonu 2003/2004. W zamian reklamy i logotypy marki są obecne na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie oraz na innych obiektach klubowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama