/  /  /  / Audi A4 Avant zdobywa nagrodę Fleet Award 2013
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi A4 Avant zdobywa nagrodę Fleet Award 2013

Audi|
null
© Audi
null

Audi A4 Avant zostało przez jurorów magazynu Flota wybrane najlepszym samochodem dla managera w klasie małe i średnie premium, zdobywając nagrodę Fleet Award 2013.

Wręczenie statuetek odbyło się podczas II Kongresu Flotowego, który zgromadził fleet-managerów i przedstawicieli branży motoryzacyjnej z całej Polski.

Najlepsze samochody flotowe roku 2013 jurorzy i audytorzy magazynu Flota wybrali po zliczeniu rezultatów głosowania internetowego i wyników testu, któremu poddano wszystkie nominowane auta. Test odbył się na specjalnie przygotowanym torze, pod okiem specjalistów.

Każdy juror otrzymał kartę oceny, gdzie w skali 1-10 oceniał pojazdy według sześciu opracowanych przez magazyn Flota kryteriów.

Po podliczeniu punktów w kategorii "samochód dla managera – małe i średnie premium" zwycięzcą ogłoszono model Audi A4 Avant.

"Fleet Award 2013 dla Audi A4 Avant to potwierdzenie trendu, że nie tylko samochody małe lub kompaktowe marek nazywanych popularnymi znajdują się w kręgu zainteresowania osób zarządzających flotami - mówi Ryszard Czubała, koordynator sprzedaży flotowej Audi. "Coraz częściej do flot firmowych włącza się samochody segmentu premium takie jak Audi, jako najbardziej odpowiednie dla kadry managerskiej".

Branża flotowa w Polsce wybrała najlepszych w roku 2013

A4 zarówno w zwycięskiej wersji Avant, jak i w wersji Limousine jest najchętniej kupowanym Audi i to już od prawie 40 lat. Łącznie marka sprzedała około 10 mln egzemplarzy tego modelu w ośmiu generacjach.

Nowe, wprowadzone na rynek w roku 2012 Audi A4 jest bardziej dynamiczne i oferuje aż cztery benzynowe silniki TFSI oraz sześć jednostek TDI do wyboru, które stanowią połączenie sportowego charakteru i efektywności. Funkcjonalne i przestronne wnętrze modeli A4 jest bardzo sportowe, linie są prowadzone płynnie, dominuje elegancja i czysta forma.

Dodatkowo, nowe rozwiązania z dziedziny efektywności, dynamiki jazdy i systemów infotainment czynią ten samochód ikoną marki Audi.

Tegoroczna, XII już edycja nagrody Fleet Award okazała się rekordowa. Osoby związane z branżą motoryzacyjną (dziennikarze, fleet-managerowie, pracownicy działów logistycznych, zarządy) oddały w sumie ponad 105 000 głosów w 25 kategoriach plebiscytu internetowego.

Ponadto, podczas Wielkiego Testu Flotowego na warszawskim lotnisku Bemowo pojawiło się blisko 300 gości, z czego prawie 150 stanowili fleet-managerowie wcielający się w rolę jurorów. Na płytę lotniska przyjechało prawie 80 flotowych samochodów, które poddano specjalistycznym testom i ocenom.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Audi

Reklama