/  /  /  / Audi A1 już od 814 zł miesięcznie
Audi

Audi

Zmień
Audi to niemiecka marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen, która ma swoją siedzibę w Ingolstadt. Jest to obecnie jeden z głównych producentów samochodów z segmentu premium. Nazwa firmy została zaczerpnięta od przetłumaczonego na łacinę nazwiska założyciela Augusta Horch (w tłumaczeniu na język polski jest to wyraz "słuchaj").
Dowiedz się więcej o marce
 

Audi A1 już od 814 zł miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© Audi
null

Audi Finance wprowadziło nową ofertę finansowania aut. Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi mogą skorzystać z trzech opcji kredytowych, w tym nowego AutoCredit, dzięki któremu Audi A1 można jeździć już od 814 zł brutto miesięcznie.

Miejskie Audi łączy unikalną stylistykę z doskonałymi właściwościami jezdnymi. A1 jest dostępne z nowoczesnymi silnikami TFSI i TDI o mocy od 86 KM do 122 KM. Atutem wozu jest niskie zużycie paliwa kształtujące się na poziomie 3,9-5,2 l/100 km.

Nowy produkt AutoCredit daje możliwość czerpania przyjemności z jazdy Audi A1 już od 814 zł brutto miesięcznie.

"AutoCredit Audi Finance to innowacyjne rozwiązanie finansowe, które pozwala klientowi na korzystanie z nowego auta przez 3 lub 4 lata, a następnie jego komfortową wymianę na nowe. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo niska miesięczna rata, w porównaniu z kredytem klasycznym - mówi Michał Dyc, dyrektor departamentu sprzedaży i współpracy z dealerami w Volkswagen Bank Polska.

"AutoCredit zapewnia także komfort przy podejmowaniu decyzji. Dopiero przed zakończeniem umowy klient decyduje, czy chce zatrzymać, czy oddać samochód".

AutoCredit oferuje trzy następujące opcje zakończenia umowy:
- zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe
- spłatę w ratach
- spłatę jednorazową

"W przypadku, gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym - dodaje Michał Dyc.

AutoCredit jest także dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu (wkład własny już od 0%).

Klienci salonów Audi zainteresowani ofertą mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy) oraz wysokość wkładu własnego (nawet 0% wartości pojazdu).

Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu marki Audi mogą skorzystać także z kredytu opłacalna rata 4,99%. Jest to klasyczny kredyt ratalny z niskim oprocentowaniem nominalnym 4,99%, długim okresem finansowania (od 12 aż do 84 miesięcy) oraz wkładem własnym już od 0% wartości samochodu.

Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które kierują się przede wszystkim ceną i długim okresem finansowania.

W kredycie opłacalna rata 4,99%, podobnie jak w AutoCredit, dostępne są wszystkie samochody osobowe marki Audi, z wyjątkiem modelu R8.

Osoby preferujące zakupy za gotówkę, posiadające kwotę w wysokości 50% wartości samochodu, mogą skorzystać z kredytu wygodna spłata 2x50% w ramach oferty Audi Finance. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Oferta jest dostępna przy zakupie następujących modeli Audi: A1, A1 Sportback, A3, A3 Sportback oraz Q3 z rocznika 2013.

Oferta dla przedsiębiorców
W nowej ofercie Audi Finance nie zabrakło także rozwiązań dla biznesu. Przedsiębiorcy zainteresowani samochodami marki z Ingolstadt mogą skorzystać z leasingu opłacalna rata 104,99%. Całkowita suma opłat 104,99% obowiązuje dla okresu leasingowania 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 1%.

Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1% do 25%.

W leasingu opłacalna rata 104,99% dostępne są wszystkie nowe samochody marki Audi z wyjątkiem modelu R8.

Przedsiębiorcy, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu, mogą też skorzystać z leasingu opłacalna rata 107% z ubezpieczeniem GAP. Oferta dotyczy samochodów marki Audi do czwartego roku do daty pierwszej rejestracji.

Kredyt opłacalna rata 4,99%, AutoCredit, kredyt wygodna spłata 2x50% oraz leasing opłacalna rata 104,99% są dostępne do 30 września. Pozostałe produkty są dostępne do odwołania.

Oferta Audi Finance łączy się z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama