/  /  /  /  / Nowa oferta leasingowa na używane samochody Audi
Audi A8

Audi A8

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Luksusowe
Cena381 400 zł - 738 600 zł (aktualizacja: 2016-12-21)
Emisja CO2151 g/km - 264 g/km
Żużycie paliwa5,8 L/100km - 11,0 L/100km
 

Nowa oferta leasingowa na używane samochody Audi

Volkswagen|
Audi A4 (2007) 222.JPG
© Samar
Audi A4 (2007) 222.JPGlewy przód.JPG

Volkswagen Bank Polska, w ramach oferty Audi Finance, przygotował dla przedsiębiorców zainteresowanych zakupem używanego samochodu marki Audi nowy Leasing Opłacalna Rata z ubezpieczeniem straty finansowej GAP. W ofercie można sfinansować wszystkie używane modele Audi do 4. roku od daty pierwszej rejestracji.

W pierwszym półroczu br. w Polsce zarejestrowano 2 623 nowych samochodów marki Audi (wg danych IBRM Samar). Tym samym niemiecka marka odnotowała 5,6% wzrostu w porównaniu
z analogicznym okresem ubiegłego roku i osiągnęła ponad 21% udziału w rynku aut premium. Samochody z Ingolstadt cieszą się także dużą popularnością na rynku wtórnym. W zestawieniu rejestracji pojazdów używanych zajmują 3. pozycję – od stycznia do czerwca br. zarejestrowano 28 603 szt. używanych Audi, czyli o 16,25% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Prestiżowe samochody marki Audi bardzo często finansowane są w ramach leasingu, z czego najwięcej przedsiębiorców – ponad 45% – wybiera leasing Audi Finance (dane IBRM Samar, I-VI.2013).

Popularność niemieckiej marki wśród firm w Polsce może jeszcze wzrosnąć za sprawą nowej oferty Audi Finance. Przedsiębiorcy zainteresowani użytkowaniem używanego samochodu marki Audi mogą skorzystać z Leasingu Opłacalna Rata 107% z ubezpieczeniem GAP. Leasing obejmuje wszystkie modele Audi do czwartego roku od daty pierwszej rejestracji.

Całkowita suma opłat 107,05% liczona od ceny samochodu powiększonej o wartość ubezpieczenia GAP obowiązuje dla okresu finansowania 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje także inne parametry: okres finansowania 24-60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% wartości auta oraz wartość końcową od 1% do 25%. Ubezpieczenie GAP chroni firmę przed poniesieniem straty finansowej w wyniku ewentualnej kradzieży pojazdu lub wystąpienia tzw. szkody całkowitej. Zapewnia też firmie dodatkowe 20% wartości pojazdu z dnia wypadku – maksymalnie 25 000 zł. Ubezpieczenie GAP działa nawet w przypadku, gdy ubezpieczenie autocasco gwarantuje, iż wartość auta jest utrzymana przez 12 miesięcy. W takiej sytuacji przedsiębiorca otrzyma odszkodowanie do 6 000 zł, które pozwoli na sfinansowanie:  

•    prowizji za zawarcie nowej umowy leasingu,  
•    kosztów zawarcia nowego ubezpieczenia komunikacyjnego auta,
•    opłaty rejestracyjnej nowego samochodu.
Koszt ubezpieczenia straty finansowej GAP jest wliczony w raty leasingowe.

W ramach programu Audi Select Plus klienci mogą skorzystać z programu serwisowego Audi Extensive, umożliwiającego naprawę samochodu przez dodatkowe 2 lata po upływie fabrycznej gwarancji do przebiegu 80 000 km oraz na Pakiet Serwisowy Audi, który obejmuje wybrane usługi w zakresie finansowania i przeglądów auta. Wszystkie prace dokonywane są przez Autoryzowanych Partnerów Audi (ASO), przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem nowych samochodów marki Audi mogą skorzystać z Leasingu 104,99% Opłacalna Rata. Oferta leasingowa Audi Finance jest dostępna z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Audi A8