/  /  /  /  / Modele Audi w promocyjnym Leasingu 105% Opłacalna Rata
Audi A8

Audi A8

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Luksusowe
Cena381 400 zł - 738 600 zł (aktualizacja: 2016-12-21)
Emisja CO2151 g/km - 264 g/km
Żużycie paliwa5,8 L/100km - 11,0 L/100km
 

Modele Audi w promocyjnym Leasingu 105% Opłacalna Rata

Volkswagen Bank Polska|
null
© Audi
null

W ramach nowej oferty Audi Finance przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem samochodu marki Audi do swojej firmy mogą skorzystać z oferty Leasingu 105% Opłacalna Rata.

Dla klientów, którzy chcą pozyskać do firmy samochody marki Audi wyprodukowane w 2013 roku, Audi Finance przygotowało ofertę Leasing 105% Opłacalna Rata. W ramach promocji dostępny jest m.in. najnowszy model producenta z Ingolstadt, czyli Audi A3 Sportback.

Całkowita suma opłat 105% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1 do 25%.

Przy pomocy Leasingu 105% Opłacalna Rata przedsiębiorcy mogą sfinansować wszystkie modele marki z Ingolstadt(oprócz Audi R8).

Leasing 105% Opłacalna Rata wchodzi w skład Audi Business Program, specjalnej oferty obejmującej indywidualne rozwiązania dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferta obejmuje:
• promocyjne pakiety wyposażenia w korzystnych cenach,
• atrakcyjne rabaty dostępne przy zakupie już jednego samochodu,
• korzystne finansowanie dzięki promocyjnemu Leasingowi 105% Opłacalna Rata od Audi Finance,
• programy serwisowe zapewniające większy komfort użytkowania samochodu.

Przy leasingu nowego Audi klienci mogą również nabyć jeden z pakietów serwisowych obejmujących wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta. Pakiety pozwalają precyzyjnie oszacować koszty przeglądów i serwisowania samochodu wykonywanych przez autoryzowanych partnerów Audi, przy zachowaniu wysokiej jakości i wykorzystaniu oryginalnych części.

Promocyjna oferta leasingowa Audi Finance wraz z atrakcyjnym ubezpieczeniem 2,9% obowiązuje do 30 czerwca.

Audi to jedna z czołowych marek samochodowych w segmencie premium w Polsce. W roku ubiegłym sprzedano łącznie 5 128 aut producenta z Ingolstadt (prawie 24% więcej niż w 2011 roku). Natomiast styczniu i lutym roku bieżącego marka Audi zajęła pozycję lidera, sprzedając 856 samochodów, co oznacza 40,1% wzrostu w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedzającego(dane według IBRM Samar).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Audi A8