/  /  /  /  / Nowości godne uwagi
Audi A7

Audi A7

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Luksusowe
Cena229 500 zł - 602 200 zł (aktualizacja: 2016-12-21)
Emisja CO2130 g/km - 221 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 9,5 L/100km
 

Nowości godne uwagi

Kelley Blue Book|

Cytowany przez nas amerykański serwis motoryzacyjny Kelley Blue Book przygotował ciekawe zestawienie nowych modeli, które debiutują za Oceanem oznaczone nazwą wcześniej nieznaną tamtejszym klientom. To auta, o których powinni jednak wiedzieć potencjalni nabywcy rozważający kupno kolejnego pojazdu.

Obok uznanych w USA modeli takich jak Honda Odyssey czy Volkswagen Jetta, które w ostatnim czasie doczekały się następny noszącego dla zachowania ciągłości nazwę swojego poprzednika, na rynku motoryzacyjnym debiutują równocześnie pojazdy, dla których producent zdecydował się wprowadzić zupełnie nowe oznaczenie. Takie rozwiązanie ma m.in. za zadanie podkreślić „świeżość” debiutującego produktu oraz często jest sygnałem rozpoczęcia ofensywy danego koncernu w nowym dla siebie segmencie rynku.

Aby potencjalni klienci mieli lepsze rozeznanie w ofercie poszczególnych producentów, amerykański serwis Kelley Blue Book przygotował ciekawe zestawienie nowych modeli, które debiutują za Oceanem oznaczone nazwą wcześniej nieznaną tamtejszym klientom. Chociaż nie mogą się one jeszcze pochwalić długą karierą handlową, wcale nie oznacza to, że są to auta, które nie są konkurencyjne i dlatego nie warto się bliżej przyjrzeć. Autorzy wspomnianego rankingu starali się z długiej listy wybrać w miarę różnorodne propozycje tak, aby potencjalni nabywcy mogli znaleźć dla siebie samochód odpowiadający ich własnym oczekiwaniom i preferencjom.

Na liście dziesiątki nowości godnych uwagi z oferty 2011 mamy następujące samochody (w kolejności alfabetycznej):
- Audi A7
- Chevrolet Volt
- Ford Fiesta
- Honda CR-Z
- Hyundai Equus
- Lexus CT 200h
- MINI Countryman
- Nissan Juke
- Nissan Leaf
- Scion iQ

Co najmniej dwa z wyżej wymienionych samochodów znane są już dość dobrze klientom na Starym Kontynencie. Są to opracowane m.in. z myślą o wygodnym podróżowaniu po zatłoczonych miejskich ulicach Ford Fiesta oraz Scion iQ (w Europie dostępny pod marką Toyota).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Audi A7