/  /  /  /  / Wyróżnienia dla Audi w marcu
Audi A6

Audi A6

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Cena187 600 zł - 576 800 zł (aktualizacja: 2017-05-24)
Emisja CO2110 g/km - 223 g/km
Żużycie paliwa4,2 L/100km - 9,6 L/100km
 

Wyróżnienia dla Audi w marcu

Audi|
null
© Audi
null

Magazyn Auto Bild po raz pierwszy wybrał ulubione marki swoich czytelników. W zestawieniu znalazły się modele samochodów z trzynastu klas, które czytelnicy oceniali w kategoriach: jakość, cena i stylistyka.

Audi zwyciężyło w większości ocenianych obszarów. W dziedzinie stylistyka wygrały modele A3, A4, A5 oraz Q3. Pod względem jakości na czele stawki znalazły się Audi A1, A4, A5, A6, A7, A8 i Q3.

Nagrody zostały wręczone 2 marca podczas salonu samochodowego w Genewie.

Nagroda "red dot award: product design" dla Audi A6
Podczas tegorocznej edycji konkursu „red dot award: product design“ Audi przekonało jury przemyślanymi i innowacyjnymi projektami. Model A6 w wersjach Avant, limuzyna i allroad quattro zwyciężył w kategorii wysokiej jakości wzornictwa. W tym roku 30 międzynarodowych ekspertów oceniło 4 515 produktów pochodzących od producentów z 58 krajów.

Nagroda zostanie wręczona podczas gali „red dot” 2 lipca w Essen.

Nagroda "allroad roku". Audi A4 quattro i A6 quattro górą
W głosowaniu internetowym czytelników magazynu Auto Bild Allrad modele Audi A4 quattro oraz A6 quattro zostały wybrane najlepszymi w swojej klasie modelami z napędem na cztery koła. Na drugim miejscu znalazły się Audi Q3, Q5, A6 allroad i R8. Łącznie 120 473 czytelników wybierało spośród 157 aut w dziesięciu kategoriach.

Wręczenie nagród miało miejsce 28 marca we Frankfurcie.

Nagroda "Internet Auto Award“ po raz dziesiąty. Audi zajmuje cztery czołowe miejsca
Podczas ceremonii wręczenia nagród w dziesiątej edycji konkursu Internet Auto Awards Audi zajęło cztery pierwsze miejsca, stając się tym samym zwycięzcą konkursu już po raz siódmy. AutoScout24 przyznało trofea modelom Audi A1, A3, A5 Sportback oraz A6. Ogółem 162 tys. internautów wybrało swoich faworytów spośród 351 modeli w dziesięciu kategoriach.

Nagrody wręczono 6 marca w Genewie.

Audi A8 nagrodzone tytułem "Connected Car of the Year 2012"
Tytuł „Connected Car of the Year 2012” przyznano Audi A8. Tą decyzją amerykański magazyn „Connected World Magazine“ docenił szeroką gamę rozwiązań, którą Audi oferuje w luksusowej limuzynie. Są to m.in. zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, centrum multimedialne i nawigacyjne MMI Navigation plus oraz telefon samochodowy online z Bluetooth, który łączy A8 z internetem.

Jury oceniało samochody według kryteriów bezpieczeństwa, wygody obsługi i wszechstronności oferty systemów typu infotainment.

Audi najbardziej utytułowanym producentem w konkursie flotowym Flotten-Award 2012
Audi odniosło po raz pierwszy pięć zwycięstw w tegorocznym konkursie flotowego czasopisma branżowego Autoflotte. Zostało nagrodzone za najlepszą obsługę klientów kluczowych wśród dostawców usług flotowych. Za najbardziej popularny samochód służbowy w klasie samochodów małych uznano Audi A1, w klasie średniej - Audi A4, w klasie średniej wyższej - Audi A6, w klasie luksusowej - Audi A8.

To wniosek około 6 000 czytelników, którzy od grudnia do końca lutego głosowali na swoich faworytów w dwunastu kategoriach samochodów oraz dziewięciu kategoriach produktów i usług.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama