/  /  /  /  / Nowe Audi RS 6 Avant już dostępne w Polsce
Audi A5

Audi A5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa ŚredniaSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowe Audi RS 6 Avant już dostępne w Polsce

Audi|
null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnull

W polskich salonach można już zamawiać sportowy model Audi RS 6 Avant. Auto kosztuje 499 280 złotych. Samochód to połączenie 560 KM mocy i 700 Nm momentu obrotowego, z ogromnymi walorami użytkowymi przydatnymi na co dzień i w czasie wolnym.

Audi RS 6 Avant wyposażono w silnik V8 biturbo z bezpośrednim wtryskiem, o pojemności 3993 cm3. Mimo dużej pojemności dzięki zastosowaniu systemu Cylinder On Demand zużycie paliwa w trybie jazdy mieszanej wynosi według danych fabrycznych jedynie 9,8 litra na 100 km.

Warto podkreślić, że elementami seryjnymi samochodu są pneumatyczne zawieszenie RS adaptive air suspension, zintegrowany z systemem wyboru dynamiki jazdy Audi drive select sportowy mechanizm różnicowy oraz dynamiczny układ kierowniczy, którego przełożenie uzależnione jest od prędkości.

Stylistyka Audi RS 6 Avant jest bardzo sportowa. To efekt użycia wielu stylizowanych na matowe aluminium lub błyszczących elementów ozdobnych, czarnych osłon oraz poszerzonych progów i wnęk kół. Relingi RS na brzegach dachu, dyfuzor i dwie końcówki rur układu wydechowego RS nadają autu charakteru wyróżniającego ten model wśród innych samochodów.

Na życzenie dostępny jest sportowy układ wydechowy RS z czarnymi nakładkami na końcówkach rur. Dzieki niemu nowe Audi ma prawdziwie sportowe brzmienie.

W wyposażeniu seryjnym nowego Audi RS 6 Avant znajdziemy automatyczną, czterostrefową klimatyzację, system nawigacji MMI Navigation plus z panelem dotykowym MMI touch i system nagłaśniający Audi sound system z dziesięcioma głośnikami.

Paleta najbardziej zaawansowanego wyposażenia obejmuje ponadto takie rozwiązania jak Head-up Display (wyświetlacz pokazujący najważniejsze informacje na przedniej szybie), system nagłaśniający Bang & Olufsen Advanced Sound oraz systemy wspomagające, np. adaptacyjny tempomat adaptive cruise control z funkcją Stop&Go i asystenta jazdy nocą, który rozpoznaje pieszych i oznacza ich na wyświetlaczu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama