/  /  /  /  / Złota Kierownica dla Audi A3 Limousine
Audi A3

Audi A3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena106 400 zł - 187 100 zł (aktualizacja: 2017-05-22)
Emisja CO236 g/km - 162 g/km
Żużycie paliwa1,6 L/100km - 7,0 L/100km
 

Złota Kierownica dla Audi A3 Limousine

Audi|
null
© Audi
null

Audi A3 Limousine zdobyło jedną z cenniejszych nagród branży motoryzacyjnej – Złotą Kierownicę 2013. W tym roku walczyło o nią aż 49 kandydatów.

O tym, kto zwycięży, decydują wspólnie czytelnicy niemieckich magazynów Auto Bild i Bild am Sonntag, a także jury złożone z ekspertów. Audi A3 Limousine znalazło się na najwyższym podium kategorii: klasa średnia.

Tegoroczny sukces to już 23. nagroda Złotej Kierownicy dla marki z Ingolstadt, wręczona w 38. edycji konkursu. Żadna inna marka samochodowa nie ma na swym koncie tak wielu zwycięstw w tym prestiżowym plebiscycie.

Nowe A3 Limousine to pierwszy sedan Audi w segmencie samochodów kompaktowych premium. Technika, właściwości użytkowe i komfort to najważniejsze cechy tego modelu, które zdobyły uznanie czytelników.

Auto Bild i Bild am Sonntag od 1976 roku wręczają Złotą Kierownicę za najważniejsze nowości motoryzacyjne roku. Wyróżnienia przyznaje się w sześciu następujących kategoriach: samochód mały i kompaktowy, samochód klasy średniej, coupe/kabriolet, van, SUV oraz luksusowa limuzyna.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama