/  /  /  /  / Audi podpowie, gdzie kupić najtańsze paliwo
Audi A3

Audi A3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena106 400 zł - 187 100 zł (aktualizacja: 2017-05-22)
Emisja CO236 g/km - 162 g/km
Żużycie paliwa1,6 L/100km - 7,0 L/100km
 

Audi podpowie, gdzie kupić najtańsze paliwo

Audi|
null
© Audi
null

Audi wspomaga swoich klientów w oszczędzaniu kosztów tankowania. We wszystkich wersjach A3 i w większości innych rodzin modelowych uruchomiono teraz dostępny w ramach Audi connect internetowy serwis dotyczący cen benzyny. Usługa informuje o aktualnych cenach paliwa na stacjach.

Audi po raz kolejny daje w ten sposób wyraz swojej wiodącej pozycji w obszarze usług online dostępnych w samochodach. Opisany serwis "Ceny paliwa", korzystający z internetowej bazy danych, podaje listę stacji benzynowych z najniższymi cenami paliwa w okolicy, w której się akurat znajdujemy, u celu naszej podróży lub w innym, dowolnie wybranym miejscu.
 
Kierowca może sortować listę według ceny lub według odległości od stacji, a system głosowy odczytuje wybrane informacje na głos.

Kilka kliknięć wystarcza, by wytypowaną stację benzynową wprowadzić do nawigacji jako cel naszej podróży.

Z dostępnej w ramach Audi connect usługi "Ceny paliwa" można korzystać w modelach A3, A3 Sportback i A3 Limousine oraz w niemal wszystkich pozostałych seriach modelowych Audi.

Audi connect to kompleks usług umożliwiających użytkownikowi samochodu marki dostęp do systemów pokładowych, internetu, infrastruktury i innych pojazdów. Oprócz  serwisu "Ceny paliwa" Audi connect oferuje szereg innych usług (np. informacje drogowe online).

Bazując na danych aktualizowanych w czasie rzeczywistym, serwis ten informuje o natężeniu ruchu na wybranej przez nas trasie i w razie potrzeby proponuje dogodną trasę alternatywną, promując w ten sposób oszczędną jazdę.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama