/  /  /  /  / Audi A1 dla 100 000 klientów
Audi A1

Audi A1

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena78 300 zł - 135 600 zł (aktualizacja: 2016-12-21)
Emisja CO297 g/km - 166 g/km
Żużycie paliwa3,7 L/100km - 7,1 L/100km
 

Audi A1 dla 100 000 klientów

Audi|
null
© Audi
null

Prawie od roku Audi AG produkuje model A1 w fabryce w Brukseli. 23 czerwca z taśmy produkcyjnej zjechał 100-tysięczny samochód. Z tej okazji zakłady odwiedził belgijski król Albert II.

Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG i Gerhard Schneider, dyrektor generalny ds. techniki i logistyki oraz rzecznik zarządu Audi Brussels oprowadzili króla po fabryce, która cztery lata temu została przejęta przez koncern i zrestrukturyzowana.

Minister gospodarki Brukseli Benoit Cerexhe otworzył oficjalnie trasę zwiedzania produkcji Audi A1.

„To dla nas wielki zaszczyt, że król Belgii interesuje się marką z czterema pierścieniami i że odwiedził naszą fabrykę - powiedział Rupert Stadler. „Od czterech lat fabryka w Brukseli jest częścią rodziny Audi i historii sukcesów naszego przedsiębiorstwa. Produkując Audi A1, fabryka w istotny sposób przyczynia się do dynamicznego rozwoju naszej marki”.

Od momentu przejęcia w 2007 roku Audi, dzięki inwestycjom w wysokości 300 mln EUR, stworzyło nowoczesną fabrykę. „W minionych czterech latach zainwestowaliśmy dużo w budowę nadwozia, w ergonomiczną i wydajną linię montażową oraz w szkolenia pracowników - powiedział Frank Dreves, członek zarządu Audi AG ds. produkcji „Wszystko to gwarantuje spełnienie naszych oczekiwań dotyczących jakości produktu i zapewnia Audi możliwość rozwoju w przyszłości.”

W tej chwili w belgijskiej fabryce Audi pracuje 2 400 osób. Wszyscy złożyli swój podpis na jubileuszowym modelu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Audi A1