/  /  /  / Wtorek z gadżetem
Aston Martin

Aston Martin

Zmień
Aston Martin to jeden z najbardziej znanych brytyjskich producentów samochodów luksusowo-sportowych. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jednego z założycieli, Lionela Martin, a także wyścigu Aston Clinton Hill Climb, którym zajmował się Martin.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wtorek z gadżetem

Aston Martin|
null
null

Już jutro oficjalnie swoje podwoje otworzy pierwszy salon Astona Martina w Polsce. Czy tylko jego samochody dedykowane są Jamesowi Bondowi?

Koszt Astona Martina przyprawia niektórych o zawrót głowy, a co dopiero powiedzieć o kluczyku do słynnego auta wartym...100 tysięcy złotych? Kilka tygodni temu brytyjski producent zaprezentował swój najnowszy gadżet dedykowany czterodrzwiowej, sportowej limuzynie Rapide - kluczyk do auta. Luksusowy przedmiot nie tylko pozwala nam na otwieranie i zamykanie pięknego samochodu, ale jest i  ekskluzywnym zegarkiem ze szwajcarskiej manufaktury Jaeger LeCoultre. Sposób obsługi zmyślnego 2 w 1 jest godzien samego Jamesa Bonda. Naciskając na pełniące rolę ekranu dotykowego szafirowe szkiełko nad tarczą między godzina ósmą, a dziewiątą, otwieramy samochód, z kolei po naciśnięciu szkiełka w przedziale trzecia- czwarta zamki Astona zamykają się. Za niewiarygodnie wysoką cenę "klucza" AMVOX2 Transponder Rapide odpowiada nie tylko logo Astona i firmy Jaeger, ale również stopień skomplikowania projektu, nad którym, jak deklaruje producent, prace trwały ponad dwa lata. Czy warto kupować gadżet wart tyle, ile niezły samochód? To pytanie zostawmy właścicielom modelu Rapide.

autor: Magda Drzewiecka
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Aston Martin

Reklama