/  /  /  /  / Aston Martin Cygnet jak model z wyższej półki
Aston Martin Cygnet

Aston Martin Cygnet

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Aston Martin Cygnet jak model z wyższej półki

Aston Martin|
null
© Aston Martin
null

Podczas marcowej wystawy w Genewie szerokiej publiczności zaprezentuje się model Aston Martin Cygnet. Sprzedaż ruszy niedługo potem. Będzie to produkt prestiżowy adresowany w pierwszej kolejności wyłącznie do osób, które są już klientami superluksusowej brytyjskiej marki.

Autor: Rafał Żaglewski

Produkcja modelu Cygnet została powierzona zakładom firmy w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż samochodów prowadzić będą salony Aston Martin, natomiast usługi serwisowe oferować będzie sieć Toyota/Lexus.

Aston Martin Cygnet bazuje na konstrukcji modelu Toyota iQ, który pojawił się w sprzedaży na początku ubiegłego roku. Wiele szczegółów dotyczących omawianego projektu nie jest jeszcze znanych, ale jednego można być pewnym: szefowie brytyjskiej marki chcą, aby najnowsze auto firmy było jak najbardziej ekskluzywne i stosownie do tego wybierać klientów, którzy będą mogli stać się posiadaczami modelu Cygnet.

Dodajmy, że Toyota iQ raczej nieoczekiwanie, lecz ze względu na jakże innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne zasłużenie zdobyła drugie miejsce w jakże prestiżowym konkursie o nagrodę Car of the Year 2010, ustępując nieznacznie tylko VW Polo.

Od niedawna ekskluzywna oferta modeli Aston Martin dostępna jest bezpośrednio dla polskich klientów dzięki firmie Aston Martin Warszawa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Aston Martin Cygnet