/  /  /  /  / Alfa Romeo kusi nowymi promocjami
Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena71 300 zł - 113 000 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO2103 g/km - 157 g/km
Żużycie paliwa3,9 L/100km - 6,8 L/100km
 

Alfa Romeo kusi nowymi promocjami

Fiat Auto Poland|
null
© Alfa Romeo
nullnullnullnullnullnull

Gwiazdkowy prezent od słynnej sportowej marki z Mediolanu. Włoski producent wzmocnił swoją ofertę promocyjną, dlatego w salonach Alfy Romeo w całej Polsce czekają jeszcze korzystniejsze warunki zakupu nowych modeli MiTo, Giulietta oraz 159.

Oto szczegóły akcji rabatowej umożliwiającej korzystny zakup samochodów ze Scudetto na masce.

W salonach Alfy Romeo czekają ostatnie sztuki MiTo rok produkcji 2011 (seria 0): przy zakupie tego auta klient może otrzymać zniżkę w wysokości do 15%.

Dla kierowców, którzy jeszcze nie próbowali emocji za kierownicą Alfy, modelem, który można wybrać "na dobry początek" jest MiTo Seria 1: w wersji Junior samochód dostępny jest z rabatem w wysokości 5%, odliczanym od ceny zaczynającej się od 47 400 zł brutto.

Bogatsza wersja Progression kosztuje mniej o 7%. Najwyższy rabat w przypadku MiTo Seria 1 przysługuje osobom zdecydowanym na luksusową wersję Distinctive lub najszybszą i najmocniejszą Quadrifoglio Verde: w obu przypadkach zniżka sięga aż 11%.

Alfa Giulietta dla klientów serwisu Maserati

Jeśli klient skusi się na zakup modelu Alfa Giulietta, może zaoszczędzić nawet do 12% ceny samochodu (na tyle może liczyć osoba zdecydowana na topową wersję Quadrifoglio Verde napędzaną turbobenzynowym silnikiem 1750 TBi o mocy 235 KM).

W przypadku wersji Progression i Distinctive upust wynosi odpowiednio 8% oraz 11%.

Oferta promocyjna dotyczy również modeli z rodziny 159 zarówno w wersji sedan, jak i kombi (Sportwagon). Ponadczasowe kształty tych dopracowanych aut w wersji Sport mogą cieszyć oko dzięki cenie niższej aż o 10%, a w przypadku bogatszego wyposażenia wariantu Sport Plus samochody są tańsze o 12%.

Klientów z pewnością ucieszy fakt, że jedna z najlepszych na rynku ofert umożliwiających korzystny zakup samochodów została przedłużona do końca pierwszego kwartału 2012 roku (dotyczy aut z rokiem produkcji 2011).

Decydując się na "Super Kredyt 5 lat x 0%" przygotowany przez Fiat Bank, kupujący otrzymuje propozycję, której zasady są proste i przejrzyste.

Aby wyjechać z salonu np. nową Alfą Giulietta, wystarczy wpłacić minimum 50% ceny, resztę kwoty klient będzie mógł spłacać w okresie od 3 do 5 lat w równych ratach bez oprocentowania (0%).

Również osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na korzystną formę leasingu, który podobnie jak "Super Kredyt" dotyczy modeli z całej gamy Alfa Romeo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama